reklama

TOP bezdrátová sluchátka nyní v akci! sponzorovaný článek

TOP bezdrátová sluchátka nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2019-05-24T16:36:34+02:00
• 23. 5. 2019

Bezdrátová sluchátka po vzoru AirPods za akční cenu!

Společnost na své konferenci odhalila nová sluchátka pod názvem i14 TWS. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta. Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 5.0.

Originální i14 TWS na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 529 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón GBI140509, zaplatíte jen 483 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Alfawise A7 se skvělými parametry

Alfawise se vyznačuje výrobou kvalitního příslušenství. Stejně jsou na tom i sluchátka Alfawise A7. Mají dobrou kvalitu zpracování a zvuk je též skvělý. Velikou výhodou pro sportovce je certifikace IPX6, která zvládne ochránit zařízení proti stříkající vodě. Sice si se sluchátky nezaplavete, ale nebudou poškozeny deštěm, potem či politím. Díky propojení s telefonem přes Bluetooth se odpoutáte od drátového připojení a máte tak volnější pohyb.

Sluchátka nabízí i veliké množství různých velikostí, takže v balení obdržíte čtyři druhy velikostí špuntů. V balení též máte elegantní obal na přenos sluchátek. Díky tlumení okolního zvuku pomocí technologie aptX od Qualcommu si užijete poslouchání hudby bez rušivých zvuků z okolí. Díky měkkým špuntům vás nebudou bolet uši ani po celodenním nošení. Jedno nabíjení u obou sluchátek trvá maximálně dvě hodiny a poslech na jedno nabití je 4-6 hodin.

Originální Alfawise A7 sluchátka na českých e-shopech neseženete. U internetového obchodu Gearbest jsou však po dobu prvního týdne jen za 459 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Další bezdrátová sluchátka v akci!

Internetový obchod Gearbest si připravil i další bezdrátová sluchátka za sníženou cenu. K dispozici jich je opravdu velká hromada, tudíž máte z čeho vybírat. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim