reklama

Podcasty Google přichází na web, a vlastně i pro iOS

Podcasty Google přichází na web, a vlastně i pro iOS
2019-05-10T07:49:37+02:00
• 10. 5. 2019

Google Minulý rok představil novou aplikaci Podcasty pro poslech nejrůznějších pořadů. Za svou existenci jsme se dočkali i českého obsahu, přičemž nedávno aplikace pro Android dostala celkem zajímavou aktualizaci. Bohužel celá služba byla dostupná jen pro Android, což se nyní mění.

Podcasty Google na webu

V rámci představování novinek na Google I/O jsme se dočkali i oznámení změn v rámci vyhledávání Google. Jednou z novinek je i lepší podpora podcastů. Nyní můžete vyhledat podcast i přes počítač, přičemž po kliknutí nejste jen vyzváni ke stažení aplikace pro Android. Nabídne se vám webového rozhraní, takže si můžete přehrát obsah přímo na počítači. Z tohoto mohou profitovat i majitelé iPhonů či jakýchkoliv jiných zařízení.

Sami si můžete otevřít například podcast Lucie Výborné a poslechnou si jej na počítači. Bohužel se jedná o velmi sparťanské rozhraní, nebo spíše rozšíření služby jako takové. Zcela chybí jakákoliv domovská stránka služby. Výchozím rozcestníkem je vlastně Google vyhledávání.

Po spuštění nějaké epizody se nabízí základní ovládací prvky, podobné těm na Android. Zatím to tedy nevypadá, že bychom se dočkali samostatné aplikace pro iOS, ale díky tomuto rozšíření je zde možnost poslechu na jakékoliv platformě.

logo-app Google Podcasts Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim