reklama

Google představil novinky v rámci vyhledávání

Google představil novinky v rámci vyhledávání
2019-05-10T09:26:35+02:00
• 10. 5. 2019

Generální ředitel společnosti Google, Sundar Pichai, nedávno zahájil každoroční konferenci pod názvem Google I / O. A právě na té došlo k představení zbrusu nového operačního systému Android Q. Mimo jiné jsme se dočkali i nových Pixelů.

Kromě těchto novinek Google, potažmo Sundar Pichai, hovořil o vyhledávání a další. Všichni jsme moc dobře viděli, jak se z Google vyhledávače stal technologicky nejvyspělejší a největší vyhledávač na světě. Ovšem i přesto si pro nás společnost chystá velké novinky. 

Google razantně upraví vyhledávání

Dle slov Sundara Pichaio nám Google vyhledávač při hledání relevantního tématu zobrazí úplné zpravodajství týkající se dotazu a podcastu. Pro příklad nemusíme chodit daleko. Horkým tématem byla bezesporu černá díra. 

Pokud nově do vyhledávače zadáte „černá díra“, Google vám nabídne novinky o daném tématu a další podrobné informace. Jednoduše řečeno, společnost vytváří vysoce kontextové výsledky vyhledávání, které vám pomohou rychle získat důležité informace. K dispozici budou také podcasty, které si můžete přidat do seznamu pro pozdější poslech a podobně. Zapomenout zmínit ale nemůžeme ani podporu AR vyhledávání. Veškerých novinek bychom se pak měli dočkat v průběhu letošního roku.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim