reklama

Unikly některé specifikace Huawei Mate 30 Pro

Unikly některé specifikace Huawei Mate 30 Pro
2019-05-05T17:59:34+02:00
• 5. 5. 2019

Společnost Huawei teprve nedávno na trh uvedla svůj nový vlajkový model pod názvem P30 a P30 Pro. Nyní se ale na internetu objevila zajímavá informace o tom, že stejnojmenná společnost chystá další kousek v podobě Huawei Mate 30. 

A právě Mate 30 by se měl stát vůbec nejvýkonnějším a nejvybavenějším vlajkovým modelem čínského giganta. Chytrý telefon bude totiž vybaven nejnovější čipovou sadou. Jak jsem již v úvodu článku uvedl, na internetu se objevilo několik informací o tomto dosud nepředstaveném kousku. Pojďme se tedy společně podívat na to, co nás může čekat. 

Huawei Mate 30 Pro bude důstojným nástupcem současné verze

Velmi důvěryhodné zdroje uvedly, že model Mate 30 Pro bude poháněn procesorem Kirin 985. Tato čipová sada pak bude vyrobena 7nanometrovou technologií. Huawei mimo jiné také použije EVC technologii. Podporu 5G sítí má zajistit modem Balong 5000 5G.

Současná generace Mate 20 Pro disponuje 6,39palcovým OLED displejem. Jeho nástupce však dorazí s 6,71palcovým OLED panelem, který dodá společnost BOE. Očekává se také, že zobrazovací panel bude zakřivený ze všech čtyř stran. Jaké nabídne rozlišení není známo. Huawei údajně není ještě stoprocentně rozhodnuto, zda implementuje (ne)oblíbený výřez. 

Mate 20 Pro dokonce také nabízí 3D technologii pro rozpoznávání obličeje. Zda ale tato technologie bude k dispozici i v nové generaci, je zatím ve hvězdách – na druhou stranu je vysoce pravděpodobné, že bude přítomna čtečka otisků prstů v displeji. Další zajímavostí bude přítomnost čtyř zadních fotoaparátů. Kromě toho novinka má nabídnout baterii s kapacitou 4 200 mAh. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit