reklama

HTC Exodus 2 oficiálně potvrzen, posílí ekosystém blockchainu

HTC Exodus 2 oficiálně potvrzen, posílí ekosystém blockchainu
2019-04-30T17:51:29+02:00
• 1. 5. 2019

Pokud si nepamatujete model HTC Exodus 1, tak nezoufejte, nejste totiž pravděpodobně sami. V samotném základu se jednalo o top model nabízející velmi dobré specifikace, mezi kterými nechyběl například duální foťák nebo certifikace IP68. Zde ale nešlo jen o základní hardware, hlavní přednosti HTC Exodus 1 byly právě na poli nejen kryptoměn.

Základem HTC Exodus 1 byl speciální prostor oddělený od operačního systému. Právě v něm byly uchovávány klíče k digitálním aktivům. Tím se myslí klíče od kryptoměn, NFT cenností a v i klíče od uživatelských dat uložených v blockchainové síti. Navíc výrobce vyvinul Social Key Recovery, díky čemuž se uživatel nemusel obávat, že při ztrátě mobilního telefonu přijde zcela o klíče.

HTC Exodus 2 bude příští vlajkový model

Zdá se, že se tomuto modelu v oblasti blockchainu dařilo, tedy alespoň tak o něm hovoří společnost HTC. Na základě úspěšných statistik se výrobce rozhodl připravit novou generaci, což mimo jiné sám potvrdil na tiskové konference. 

Nové HTC Exodus 2 by mělo dle Phila Chena dorazit již koncem letošního roku. Ten by měl hlavně posílit současný ekosystém blockchainu. Hardwarové specifikace a design zařízení samozřejmě nebyly doposud specifikovány. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim