reklama

Apple Watch se zřejmě dočkají vlastního App Storu a dalších velkých změn

Apple Watch se zřejmě dočkají vlastního App Storu a dalších velkých změn
2019-05-07T16:35:51+02:00
• 8. 5. 2019

Není žádným velkým tajemstvím, že si společnost Apple chystá velké novinky v rámci dosud nepředstavených systémů. Ty pak představí na letošním WWDC 2019. Paradoxně se ale největších změn dočkají ta nejmenší zařízení – tedy Apple Watch. 

Apple Watch nepotěší některé vývojáře třetích stran

Dle zahraničního serveru Engadget, který se odkazuje na Bloomberg, se operační systém watchOS 6 dočká velkých významných novinek, díky nimž by hodinky byly mnohem méně závislé na iPhonu. Ihned začátkem článku prozradíme, že chytré hodinky s logem nakousnutého jablka budou mít vlastní App Store, jako nabízí například Wear OS Google Play. 

Dočkáme se také řady nových aplikací. Například Zdraví budou údajně disponovat možností zaznamenávat menstruační cykly. Aplikace Dose pak uživatele upozorní na braní léků. K dispozici ale bude dokonce také aplikace Booky, neboli Knihy. A ano, konečně se dočkáme nativní kalkulačky. Samozřejmě se nejedná o dobrou informaci pro vývojáře třetích stran, kteří vytvořili vlastní kalkulačky.

Veškeré tyto novinky budou s největší pravděpodobností k dispozici prostřednictvím beta verze. Té bychom se měli dočkat i hned po ukončení největší vývojářské konference WWDC 2019. Finální verze pak dorazí nejdříve v září letošního roku. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim