reklama

Originální chytré hodinky Amazfit Verge 3 za nízkou cenu! sponzorovaný článek

Originální chytré hodinky Amazfit Verge 3 za nízkou cenu! [sponzorovaný článek]
2019-05-08T17:59:22+02:00
• 8. 5. 2019

Značka Huami se těší velké oblibě v domovské Číně, ale zároveň musíme dodat, že v našich končinách tomu začíná být podobně. Nicméně pro společnost Xiaomi zajišťuje hlavně výrobu nositelných zařízení, takže určitou kvalitu si může dovolit přenést také do vlastních zařízení. Právě nedávno na trh přinesla dva novinku pod názvem Verge v rámci produktové řady Amazfit. A právě na ní máme nyní velkou slevu!

Amazfit Verge 3 nabízí skvělé parametry za zlomek ceny!

Chytré hodinky Amazfit Verge nesou 1,3palcový AMOLED displej (360 x 360 pixelů) v pouzdře o průměru 43 mm, které bylo vyrobeno z plastu a doplňuje jej silikonový pásek. Vnitřní část vyplňuje dvoujádrový čipset, 512MB paměť RAM nebo 4GB interní paměť. Dále seznam specifikací zahrnuje technologii GPS s GLONASS, WiFi, Bluetooth 4.0 Low Energy, bezkontaktní platby přes NFC, certifikaci IP68, snímač tepové frekvence.

Virtuální asistent Xiao AI přes doprovodnou aplikaci Mijia dokáže ovládat až 11 chytrých spotřebičů v domácnosti. Velikost baterie činí 390 mAh, přičemž výrobce slibuje až 5denní výdrž. Chytré hodinky pod názvem Amazfit Verge se mimo jiné dočkaly nové podpory chytré asistentky Alexa, která nyní dokáže reagovat na hlasové příkazy. Prostřednictvím hodinek a vašeho hlasu tak můžete zjistit, jaké je například počasí či co vás v daném dni čeká.

Originální Amazfit Verge na českých e-shopech seženete zhruba za cenu od 3 500 Kč. U internetového obchodu Geekbuying bude po dobu prvního týdne jen za 2 970 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že pro prvních 100 zákazníků nabízíme exkluzivně kupón, který cenu sníží na skvělých 2 800 Kč! Pokud tohoto chcete využít, zadejte v košíku kód SDQIXLZ3. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim