reklama

Vodafone vylepšuje studentský tarif #jetovtobě

Vodafone vylepšuje studentský tarif #jetovtobě
2019-04-18T10:40:52+01:00
• 18. 4. 2019

Vodafone nabízí pro studenty asi jeden z nejvýhodnějších tarifů v Česku. Za necelých 500 Kč získá student 12 GB FUP, neomezená volání a SMS zprávy. Je zde ale podmínka, kdy zájemce musí být student a musí být držitelem ISIC karty. Operátor uvádí, že celý tarif a navázané projekty jsou cíleny na podporu mladých lidí. Nyní ale tarif dostává jednu novinku navíc.

Vodafone Pass nově v jednodenní variantě

#jetovtobě a Social Pass

Vodafone začal nabízet k tarifu#jetovtobě také balíček Social Pass, díky kterému se nezapočítávají spotřebovaná data na sociálních sítích. Dobrou zprávou je, že Social Pass je zcela zdarma a nijak se změna neprojevuje na ceně tarifu.

„Chceme mladým lidem nabídnout na internetu více svobody a neomezených zážitků. Víme, že zhruba polovina spotřebovaných dat připadá u studentů na sociální sítě, a proto jsme se rozhodli zahrnout do tarifu #jetovtobě i Social Pass,“ vysvětluje David Novák, marketingový ředitel Vodafonu.

Díky přidání Social Pass tak budou uživatelé moci využívat sociální sítě Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram a Snapchat bez vlivu na FUP. V případě Twitteru se asi nebude jednat o velkou úsporu, ale také sítě jako Facebook nebo Instagram dokáží spotřebovat velkou porci dat.

Noví zákazníci již nyní dostanou Social Pass zdarma. Stávající zákazníci budou muset nejdéle počkat do příštího týdne, kdy jim Vodafone zdarma aktivuje Social Pass. Ti budou informováni o této změně prostřednictvím e-mailu a SMS zprávou.

Sociální sítě v Česku, využívá je 5,7 milionu obyvatel

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim