reklama

Microsoft To-Do pro Android přináší zajímavou novinku pro připojení příloh

Microsoft To-Do pro Android přináší zajímavou novinku pro připojení příloh
2019-04-18T09:39:42+01:00
• 18. 4. 2019

Začátkem letošního roku si společnost Microsoft pro své uživatele připravila podporu pro souborové přílohy, a to v rámci mobilní aplikace Microsoft To-Do. Díky tomu mohou uživatelé připojit libovolný soubor až do velikosti 25 MB k danému úkolu. Nyní jsme se ale dočkali další novinky.

Microsoft To-Do tu s námi je déle než čtyři roky

Jsou to již téměř čtyři roky, co společnost Microsoft odkoupila aplikaci To-Do Wunderlist. Za celým jejím vývojem stojí německá startupová firma 6Wunderkinder, kterou mimo jiné také redmondský gigant vlastní. Microsoft dal za Wunderlist přibližně 100–200 milionu dolarů. 

Je tedy velmi pozoruhodné, že se Microsoft rozhodl vytvořit vlastní To-Do aplikaci, a to pod názvem Microsoft To-Do. Ačkoliv můžeme mít na tuto akvizici negativní názor, Microsoft se o svou aplikaci řádně stará. Vydává totiž jednu aktualizaci za druhou a aplikace vypadá čím dál tím zajímavěji.

Tak například nyní jsme se v rámci beta aplikace dočkali aktualizace, která umožňuje uživatelům připojit libovolný soubor do sdílených seznamů. Pokud tedy nahrajete soubor z Android zařízení, bude tento soubor viditelný kdekoliv a kdykoliv na jiném zařízení. 

Kromě této novinky jsme se dočkali i dalších vylepšení. Například ve vašem seznamu označených e-mailů nyní existuje funkce pro třídění. Opraveny byly také nejrůznější chyby z předchozí verze. K dispozici je taktéž vylepšená stabilizace aplikace. V současné chvíli není nová beta verze dostupná pro Windows 10 a iOS. 

logo-app Microsoft To-Do: List, Task & Reminder Trello, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: neowin.net

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat