reklama

Texture oficiálně skončí, k dispozici bude jen Apple News+

Texture oficiálně skončí, k dispozici bude jen Apple News+
2019-04-04T14:13:09+02:00
• 4. 4. 2019

Společnost Apple oznámila, že jeho služba Texture bude oficiálně ukončena 28. května 2019. Texture bylo alternativou za dosavadní Apple News.

Texture končí, přenechá místo News+

V tomto případě Texture nabízelo časopisy Vanity Fair, The New Yorker a tak dále. Velcí hráči, jako je The New York Times a The Washington Post, doposud používali své vlastní modely pro předplatné, a daří se jim více než dobře. Zbytek zpravodajského světa se stále spoléhá na reklamy jako takové. 

Apple News+ a Texture jsou velmi podobné služby – obě nabízejí možnost předplatného, díky čemuž je uživateli nabídnuta hned celá řada časopisů. Zatímco Apple News bylo doposud k dispozici na iOS, Texture se zaměřovalo na konkurenční Android. 

Problém však je, že Apple chce svou novou službu News+ propagovat pouze prostřednictvím iOS platformy. To je mimo jiné hlavní důvod, proč se rozhodl ukončit podporu Texture pro Android. Ta by měla být oficiálně ukončena 28. května letošního roku. Apple tak bude nabízet pouze News+ pro iOS za měsíční poplatek čítající 9,99 amerických dolarů, což je v přepočtu zhruba 219 Kč bez DPH. Cena se však lehce liší, a to v závislosti na regionu. Například v Kanadě služba bude stát 12,99 dolarů. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit