reklama

POCO Launcher získává tmavý režim aktualizováno

POCO Launcher získává tmavý režim [aktualizováno]
2019-04-03T06:30:21+01:00
• 3. 4. 2019
5

Aktualizováno 3. 4.

Ke konci minulého roku se dostal do Obchodu Play nový launcher Poco, který byl dříve exkluzivně dostupný jen pro smartphone Pocophone F1. Nyní jsme se dočkali významnější aktualizace, která přináší opravy a drobná vylepšení, ale hlavní novinkou je nový tmavý režim pro celé prostředí. Tato změna přichází zároveň s dostupnosti rozšířeného tmavého vzhledu v rámci MIUI beta.

Aktualizováno 13. 10.

Na konci srpna jsme se dočkali beta verze Poco Launcher od společnosti Xiaomi, který byl vytvořen pro smartphone Pocophone F1 (recenze). Do této chvíle byla aplikace dostupná jen pro pár nejrychlejších, ale jelikož Xiaomi vydalo stabilní verzi, dočkali jsme se rozšíření dostupnosti. V tuto chvíli víme o jedné podmínce, kterou je minimální verze Androidu. Pakliže máte minimálně Android 5 Lollipop, můžete instalovat.

logo-app POCO Launcher Xiaomi Inc. Zdarma ANDROID

Původní článek 29. 8.

Není to tak dávno, co jsme se dočkali úplného nováčka na poli smartphonů. Novinka Poco F1 byla vytvořena pod záštitou společnosti Xiaomi a staví se do pozice nejlevnějšího top modelu, nebo respektive nejlevnějšího nejvýkonnějšího smartphonu na trhu. Kromě toho přichází s odlišným prostředím postaveným na MIUI. V tomto případě byl vytvořen zcela nový POCO Launcher.

POCO Launcher

Jedná se skutečně o novinku v případě mobilů z dílny Xiaomi. Například se konečně objevuje seznam aplikací, ale zde nejde jen o obyčejnou nabídku, kterou známe z čistého Androidu nebo od jiných tvůrců. Zde se nám nabízí standardní seznam, lišta pro vyhledávání byla přesunuta dolů a v horní části se nachází nejčastěji spouštěné aplikace. Kromě toho se zde nabízí i kategorie, které lze upravovat do jisté míry v nastavení.

 

Hlavní plocha má k dispozici všechny základní funkce jako třeba vytváření složek. Samozřejmostí je zde widget pro vyhledávání. Bonusem navíc je zde podpora balíčků ikon. Zatím se jedná o nedokončenou verzi. Například chybí schovávání aplikací a některé další drobnosti.

Ačkoliv je novinka už v Obchodě Play, tak se jedná o omezenou verzi pro nejrychlejší zájemce. V tuto chvíli je limit vyčerpaný, ale pokud nechcete čekat na další vlnu, můžete si vyzkoušet POCO Launcher díky dostupnému APK balíčku.

Instalační APK balíček – instalujete na vlastní riziko

Zdroje: fonearena.com, fonearena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jean Bubla

3. 4. 2019, 10:42

Skrývání ikon aplikací je v poco launcheru jiz delší dobu
v nastavení povolit/zakázat.
spolupracuje s čtečkou otisku.

Vít Richter

31. 8. 2018, 16:10

Petr Hošek, stačí otevřít nastavení, domovská obrazovka a zvolit výchozí launcher…

Petr Hošek

13. 10. 2018, 19:04
Android aplikace

Právě to jsem četl taky, ale vůbec mi to původní launcher ne nabídlo…

Petr Hošek

13. 10. 2018, 19:04
Android aplikace

Právě to jsem četl taky, ale vůbec mi to původní launcher ne nabídlo…

Petr Hošek

29. 8. 2018, 19:52
Android aplikace

Jo zkusil jsem a musel jsem vyresetovat celý telefon, nelze z něj prepnout zpátky na miui…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim