reklama

Obchod Play projde grafickou změnou, asi se chystá tmavý režim

Obchod Play projde grafickou změnou, asi se chystá tmavý režim
2019-04-11T08:12:51+02:00
• 11. 4. 2019
1

Google zpravidla první zavede nový Material Design 2.0, který se vyznačuje dominantní bílou barvou, a následně dojde k nasazení tmavého vzhledu. Něco podobného asi čeká i samotný Obchod Play, tedy aspoň aplikaci pro Android. Jak to bude s webovou variantou, zatím nevíme.

Obchod Play s novou grafikou

Tým webu 9to5google.com dokázal v nejnovější verzi aplikace Obchod Play objevit nové součásti, přičemž se jim podařilo aktivovat novou grafickou verzi samotné aplikace. Ze snímků níže je dostatečně viditelné, že původní zelená barva je více méně pryč a nyní slouží jen jako doplněk. Celé prostředí je bílé a jen důležité prvky jsou zvýrazněny.

Ale změna barev není jediná novinka. Jak si můžete všimnout, byla přidána spodní lišta, kde jsou nyní umístěny hlavní kategorie Obchodu Play. Už i zde byly použity nové ikony. Sice ještě chybí několik zkratek, ale je nutné brát v potaz, že se minimálně díváme na testovací verzi.

Odhadujeme, že jakmile dojde k většímu rozšíření této verze, tak se záhy objeví Obchod Play v tmavých barvách. Ostatně by to odpovídalo dosavadnímu snažení společnosti Google.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Václav Kadlček

11. 4. 2019, 16:38

Tmavý režim by nebyl špatný bílý je takový jednoduchý 👍

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit