Letos se máme dočkat dvou nových iPhonů s třemi foťáky

Letos se máme dočkat dvou nových iPhonů s třemi foťáky
2019-04-12T13:31:24+02:00
• 12. 4. 2019
3

Všechny předchozí zprávy dosud o nových iPhonech, kterých se letos dočkáme, hovořily o nástupcích současných modelů při zachování velikostí úhlopříček. Mělo se tedy jednat o nástupce iPhonu XR, iPhonu XS a XS Max. Dle nejnovější zprávy to ale má být trochu jinak a Apple má přijít s další novou velikostí displeje.

iPhone s úhlopříčkou 6,1 a 6,5

Kromě mírného upgradu současné generace iPhonů mají totiž přijít dva zcela nové modely. První z nich má mít úhlopříčku 6,1 palce (tedy stejnou jako iPhone XR) a druhý pak 6,5 palce (jako iPhone XS Max). Specialitou těchto dvou modelů má být trojitý fotoaparát na zádech. Kvůli tomuto faktu má být celé tělo obou modelů tlustší než u stávající generace, aby zkrátka foťáky tolik nevyčnívaly. Přesto se má jednat o dosud největší systém fotoaparátů v iPhonu.

Menší model sice bude mít stejnou úhlopříčku jako iPhone XR, přesto bude díky tenčím rámečkům menší. Oba zmíněné nové modely mají být vybaveny OLED displejem a v balení se má nacházet 18W nabíjecí adaptér. Novinkou má být též funkce reverzního bezdrátového dobíjení. Níže na snímku můžeme vidět nejnovější neoficiální render zmíněných dvou telefonů.

Zní to sice jako zvláštní plán, přichází ale ze spolehlivého zdroje, který jako jeden z prvních (ne-li dokonce první) přinesl informace o odstranění 3,5mm jacku u iPhone 7. Jiný známý spolehlivý zdroj z twitterového účtu OnLeaks pak nevyvrací zmíněnou novinku a uvádí, že z nepotvrzeného zdroje mají mít všechny nové letošní iPhony tři fotoaparáty včetně nástupce iPhone XR.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Doufám, že finální design Apple přehodnoti, protože to vypadá strašně ten render.

Smart Fanda

12. 4. 2019, 14:57

Dúfam že tie Fotoaparaty nebudú takto usporiadané

Martin Jeřábek

VIP 12. 4. 2019, 21:34

Budou viděl sem šasi a měl to takhle udělané :D

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat