reklama

Instagram získává další nálepku pro hlasování ve Stories

Instagram získává další nálepku pro hlasování ve Stories
2019-04-24T15:15:57+01:00
• 24. 4. 2019

Instagram nabízí funkci příběhů (Stories) již nějakou dobu, ale nejde jen o posílání fotek nebo videí. Nabízí se nejrůznější filtry a nálepky, přičemž se síť snaží o co největší propojení autora se svými followery. Již od roku 2017 lze do příběhů vložit interaktivní otázku, kde může kdokoliv vybírat ze dvou odpovědí. Následně přibyla možnost hlasování jak moc se daná věc líbí nebo možnost položení otázky. Nyní jsme se dočkali novinky v podobě kvízu.

Instagram nabídne Emoji posuvník jakožto nový způsob hlasování

Instagram a kvíz

Nová nálepka kvíz je v podstatě rozšíření původní jednoduché nabízející jen dvě možné odpovědi. U nálepky kvíz je možnost vytvořit až čtyři odpovědi, ale není nutné dodržet tento počet. V podstatě stačí zadat i dvě. Kvíz je oficiální název, ale jedná o vlastně o anketu.

Po zadaní možností si sami jako autoři můžete vybrat jednu odpověď ještě před zveřejněním. Samozřejmě se zde nabízí i možnost zveřejnění výsledků po uplynutí doby. V detailu příběhu můžete nahlížet, jak probíhá dosavadní hlasování. Novinka je již nyní k dispozici, minimálně ve verzi pro Android, přičemž nebyla nutná aktualizace.

Instagram přináší nové samolepky, které usnadní život streamerům

logo-app Instagram Developer Zdarma iOS logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim