reklama

Elephone předvedl zařízení pro další měsíce

Elephone předvedl zařízení pro další měsíce
2019-04-24T14:00:38+01:00
• 24. 4. 2019

V Hongkongu teprve nedávno skončil veletrh spotřební elektroniky s názvem Global Sources Exhibition a na něm měla svůj výstavní stánek například také společnost Elephone. Ta přivezla ukázat, jak aktuální novinky, tak mimo jiné i modely pro nadcházející měsíce. S nimi čínský výrobce samozřejmě upoutal největší pozornost, přičemž konkrétně se jedná o dva přírůstky skrývající pod označením A6 Max a A7H.

Cílem střední třída

Model A6 Max bude v nabídce vynikat velkým displejem, který doplní o výřez ve tvaru „Waterdrop“. Nicméně větší množství informací o sobě prozrazuje druhé zařízení s názvem A7H. Její přední část zabere 6,41palcový displej, pod nímž poběží osmijádrový procesor Helio P23 od MediaTeku, 4GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 64 GB.

Zatímco vpředu naleznete 8megapixelovou kamerku, tak zadní část získá dvojici fotoaparátů (12 + 8 MPx). Posledním čerstvým telefonem je model U2, o kterém se táhnout spekulace již od září loňského roku. V tomto případě bude velkým prodejním tahákem vyjíždějící mechanismus v horní části určený pro selfie kamerku. Bohužel firma stále ani u jedné z novinek neprozradila datum zahájení prodeje či alespoň zahajovací prodejní cenu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim