reklama

Elephone předvedl zařízení pro další měsíce

Elephone předvedl zařízení pro další měsíce
2019-04-24T14:00:38+01:00
• 24. 4. 2019

V Hongkongu teprve nedávno skončil veletrh spotřební elektroniky s názvem Global Sources Exhibition a na něm měla svůj výstavní stánek například také společnost Elephone. Ta přivezla ukázat, jak aktuální novinky, tak mimo jiné i modely pro nadcházející měsíce. S nimi čínský výrobce samozřejmě upoutal největší pozornost, přičemž konkrétně se jedná o dva přírůstky skrývající pod označením A6 Max a A7H.

Cílem střední třída

Model A6 Max bude v nabídce vynikat velkým displejem, který doplní o výřez ve tvaru „Waterdrop“. Nicméně větší množství informací o sobě prozrazuje druhé zařízení s názvem A7H. Její přední část zabere 6,41palcový displej, pod nímž poběží osmijádrový procesor Helio P23 od MediaTeku, 4GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 64 GB.

Zatímco vpředu naleznete 8megapixelovou kamerku, tak zadní část získá dvojici fotoaparátů (12 + 8 MPx). Posledním čerstvým telefonem je model U2, o kterém se táhnout spekulace již od září loňského roku. V tomto případě bude velkým prodejním tahákem vyjíždějící mechanismus v horní části určený pro selfie kamerku. Bohužel firma stále ani u jedné z novinek neprozradila datum zahájení prodeje či alespoň zahajovací prodejní cenu.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat