reklama

Gmail slaví 15 let a získává nové funkce

Gmail slaví 15 let a získává nové funkce
2019-04-01T17:00:36+02:00
• 1. 4. 2019

Před patnácti lety Google představil emailovou službu Gmail. Mnoho lidí si myslelo, že se jedná o další aprílový žert, ale jak se dnes ukazuje, jedná se o jednu z nejúspěšnějších služeb této společnosti. Bonusem navíc je, že se ji nechystá ukončit, jako tomu je u jiných produktů. Stačí zmínit konec Inbox by Gmail, což se stane zítra, tedy 2. dubna.

Gmail s novými funkcemi

Samotná služba Gmail dnes navíc získává nové funkce. Jednou z nich je inteligentní napovídání, které je založena na základě získaných dat od uživatele. Funkce jako taková se snaží předpovídat text, čímž má snížit dobu psaní samotné zprávy. Bohužel tato novinka není zatím v češtině. Další funkce se týká možnosti okamžitého odpovídání na komentáře v rámci dokumentů uložených ve cloudové službě Google Disk.

Zajímavější funkcí je ale možnost odložení odeslání emailu na pozdější datum. Novinka bude dostupná ve webovém rozhraní a také v aplikacích pro smartphony. Nabízí se přednastavené možnosti, ale nechybí ani zadání konkrétního času. Google slibuje, že funkce jako taková bude fungovat napříč časovými pásmy.

Co se týče aplikace jako takové, funkce bude dostupná skrze menu. Ve webovém rozhraní se plánování nachází u tlačítka odeslat, kde bude k dispozici šipka pro tuto možnost. Kdy se konkrétně nová funkce objeví, zatím nevíme. U redakčních účtů zatím neevidujeme novou funkci.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat