reklama

WhatsApp bude více informovat o přeposlaných zprávách

WhatsApp bude více informovat o přeposlaných zprávách
2019-03-22T13:13:18+01:00
• 22. 3. 2019

Zdroj: The Verge

Před třemi měsíci jsme vás informovali, že WhatsApp zavádí nové limity pro přeposílání zpráv. Vzhledem k tomu, že se tato novinka může dotknout některých uživatelů a ti z ničeho nic nebudou moci přeposlat zprávu, tak služba chystá menší vylepšení. Konkrétně do aplikace zamíří informace o počtu přeposlání.

WhatsApp zahltil spam, služba proto chystá efektivní řešení

WhatsApp a přeposílání

Pokud odešlete zprávu, dozvíte se z informací o zprávách počet přeposlání. Díky tomu také zjistíte, jak moc se šíří váš text. Pokud vám dojde zpráva, nebudete moci zjistit, kolikrát byla přeposlána, jedině v případě, že ji pošlete dál. Tehdy se dozvíte z informací, kolikrát byla celkově přeposlána.

Kromě toho se chystá textová informace, která vám dá vědět, že zpráva byla vícekrát přeposlána. Zde je zatím limit nastavený na 4 přeposlání. Jakmile je víckrát poslána, objeví se text, že se jedná o frekventovanější zprávu.

V tuto chvíli se jedná o novinky, které zamíří do beta verze aplikace WhatsApp pro Android. Konkrétně byly zachyceny ve verzi 2.19.80, byť nebyly aktivní. Kdy budou nové funkce dostupné, zatím není známo. Sice se může jednat o drobné informování, ale díky tomu jednak zjistíte, jestli se vaše zpráva stala populární, nebo vám došel text, který se hodně šíří v této komunikační službě. Může se jednat i o příznak, že by se mohlo jednat o hoax nebo falešnou zprávu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim