reklama

Zřejmě se dočkáme druhé generace Essential Phone, nabídne skvělé technologie

Zřejmě se dočkáme druhé generace Essential Phone, nabídne skvělé technologie
2019-02-08T15:05:25+02:00
• 8. 2. 2019

Essential Phone (PH-1) nebyl zase tak velký hit, jak se původně předpokládalo. I přesto by se ale svého úspěchu tento kousek mohl dočkat, respektive budoucí generace. Údajně by nový kousek měl nabídnout edge-to-edge displej a nejnovější operační systém Android 9 Pie, přičemž aktualizace bude společnost servírovat v pravidelných intervalech. 

Ke konci loňského roku byla tato druhá generace zrušena, ovšem nyní se zdá, že se ji nakonec dočkáme. Na internetu se totiž objevil důkaz, že na Essential Phone (PH-2) společnost pracuje. 

Essential Phone druhé generace v přípravách?

SlashGear na svém webu publikoval náčrty ukazující, že druhá generace Essential Phone nabídne s největší pravděpodobností displej od okraje k okraji (edge-to-edge). Zajímavé je, že v tomto případě nebude k dispozici klasický výřez.

Místo výřezu bude novinka disponovat jedním fotoaparátem, který by mohl být ukryt pod displejem. Essential by v tomto případě mohlo použít buď LCD nebo OLED panel, který by překrýval foťák a maskoval ho. Při nutnosti fotit by došlo k deaktivování určité části displeje. Dle nákresu bude k dispozici také čtečka otisků prstů, která by se měla nacházet ve spodní části displeje. 

Zda-li se takového telefonu skutečně dočkáme, je nyní samozřejmě ve hvězdách. Je však skvělou zprávou, že se na druhé generaci skutečně pracuje. Doufejme tedy, že se modelu PH-2 dočkáme brzy. 

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat