reklama

WhatsApp zavádí novinky v nastavení aplikace

WhatsApp zavádí novinky v nastavení aplikace
2019-02-17T18:09:35+02:00
• 13. 2. 2019
5

Společnost WhatsApp svého mobilního kecálka velmi intenzivně aktualizuje, z čehož máme skutečně velkou radost. V tomto případě však došlo k aktualizaci beta verze aplikace. Na druhou stranu můžeme tyto novinky očekávat i ve veřejné verzi. Co je tedy nového?

WhatsApp vylepšuje nastavení aplikace

Sociální síť WhatsApp do své beta verze přidala nový a moderní vzhled sekce Nastavení. Zmizely tak nejen oddělovací řádky, ale také tučné ikony. Ovšem nejdůležitější a největší změna se odehrála v místě Data and Storage Usage. Uživatelé se tak dočkali čitelnějšího zobrazení využití dat. 

Jak si můžete všimnout z přiložených snímků, novinkou je zobrazení dvou hlavních statistik týkající se využití dat. Díky tomu tak můžete velmi rychle a pohodlně zjistit, kolik jste vlastně prostřednictvím aplikace WhatsApp spotřebovali mobilních dat. 

Doposud byl k dispozici dlouhý seznam dat, ve kterém se často uživatel ztrácel. Proto se sociální síť rozhodla celou tuto kategorii přeorganizovat. Nově tak nebude k dispozici seznam, nýbrž čitelné grafy. Ty pak budou nabízet šest typů dat – hovory, média, zálohy skrze službu Google Drive, zprávy, status a roaming. 

Jedná se o první zásadní změnu aplikace WhatsApp od března roku 2016. Novinky jsou v současné chvíli k dispozici v WhatsApp Beta 2.19.45, kterou si můžete stáhnout a nainstalovat skrze Obchod Play. 

WhatsApp začne třídit „Příběhy“, zřejmě neuvidíte vše od kontaktů

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Magdalena Opatovicka

15. 2. 2019, 7:19

Nic nechybí. Vše funguje jako před aktualizací.

Roman Lochmann

13. 2. 2019, 22:22

zas to vlastni ta mrdka facebook takze to pude do prdele cela apka stejne jako instagram!

Standa HRUDKA

13. 2. 2019, 18:46

oprava …neměnit

Standa HRUDKA

13. 2. 2019, 18:44

každá nová aktualizace stojí za h…. po té poslední notifikace chodí jen občas a fotky kontaktů jsou kde ?? ale proč nemět něco co funguje ,že ….

Při poslední aktualizaci chybí fotky ke kontaktům ….

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim