reklama

WhatsApp zavádí novinky v nastavení aplikace

WhatsApp zavádí novinky v nastavení aplikace
2019-02-17T18:09:35+01:00
• 13. 2. 2019
5

Společnost WhatsApp svého mobilního kecálka velmi intenzivně aktualizuje, z čehož máme skutečně velkou radost. V tomto případě však došlo k aktualizaci beta verze aplikace. Na druhou stranu můžeme tyto novinky očekávat i ve veřejné verzi. Co je tedy nového?

WhatsApp vylepšuje nastavení aplikace

Sociální síť WhatsApp do své beta verze přidala nový a moderní vzhled sekce Nastavení. Zmizely tak nejen oddělovací řádky, ale také tučné ikony. Ovšem nejdůležitější a největší změna se odehrála v místě Data and Storage Usage. Uživatelé se tak dočkali čitelnějšího zobrazení využití dat. 

Jak si můžete všimnout z přiložených snímků, novinkou je zobrazení dvou hlavních statistik týkající se využití dat. Díky tomu tak můžete velmi rychle a pohodlně zjistit, kolik jste vlastně prostřednictvím aplikace WhatsApp spotřebovali mobilních dat. 

Doposud byl k dispozici dlouhý seznam dat, ve kterém se často uživatel ztrácel. Proto se sociální síť rozhodla celou tuto kategorii přeorganizovat. Nově tak nebude k dispozici seznam, nýbrž čitelné grafy. Ty pak budou nabízet šest typů dat – hovory, média, zálohy skrze službu Google Drive, zprávy, status a roaming. 

Jedná se o první zásadní změnu aplikace WhatsApp od března roku 2016. Novinky jsou v současné chvíli k dispozici v WhatsApp Beta 2.19.45, kterou si můžete stáhnout a nainstalovat skrze Obchod Play. 

WhatsApp začne třídit „Příběhy“, zřejmě neuvidíte vše od kontaktů

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Magdalena Opatovicka

15. 2. 2019, 7:19

Nic nechybí. Vše funguje jako před aktualizací.

Roman Lochmann

13. 2. 2019, 22:22

zas to vlastni ta mrdka facebook takze to pude do prdele cela apka stejne jako instagram!

Standa HRUDKA

13. 2. 2019, 18:46

oprava …neměnit

Standa HRUDKA

13. 2. 2019, 18:44

každá nová aktualizace stojí za h…. po té poslední notifikace chodí jen občas a fotky kontaktů jsou kde ?? ale proč nemět něco co funguje ,že ….

Při poslední aktualizaci chybí fotky ke kontaktům ….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim