reklama

Twitter spouští beta program, chystá nálož nových funkcí

Twitter spouští beta program, chystá nálož nových funkcí
2019-01-12T14:04:31+01:00
• 12. 1. 2019
1

Sociální síť Twitter jistě všichni znáte. Jednoduše řečeno, Twitter umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Společnost se samozřejmě neustále potýká s různými problémy, ale i přesto jde o velmi dobrou platformu. 

Twitter se své uživatele neustále snaží překvapovat novými funkcemi a od této cesty rozhodně nehodlá odstoupit. Konec konců chystá další novinku, kterou si již nyní můžete vyzkoušet skrze beta program. 

Twitter chce vyjít vstříc uživatelům

Není žádným tajemstvím, že beta testování je tu od toho, aby uživatelé dali vývojářům zpětnou vazbu, na základě které mohou platformu vylepšit. Společnost Twitter se na své oficiální konferenci vyjádřila následovně:

„Chystáme skutečně velké změny, které se budou týkat hlavně konverzací. Beta program jsme se rozhodli spustit z důvodu, abyste nám dali zpětnou vazbu a my věděli, že vám tento nový způsob vyhovuje.“

V budoucnu nás čeká skutečná nálož novinek. Dočkat se totiž máme nejen změn v konverzacích, ale také přibude nastavení zobrazení ukazatele stavu (zda jste online, či nikoliv). To však není vše. Sociální síť Twitter zapracovala i na práci s tagy. 

Jestliže se chcete pustit do testování, budete si muset ještě nějaký čas počkat. Twitter plánuje beta program spustit až v následujících týdnech. Je však důležité upozornit, že prostor pro testery bude omezen pouze na hrstku uživatelů. Může se tak stát, že vaši žádost o přijetí mezi testery Twitter zamítne. 

Zdroje: theverge.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jiří Chrtek

13. 1. 2019, 10:31

No uvidíme. Ale mám pocit, že uživatelé Twitteru jsou více konzervativní, oproti uživatelům jiných sítí. Aby jim všechny změny beta testeři nevypískali :-) Mě by se nějaké novinky líbily.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim