reklama

Lenovo představilo chytré hodiny Smart Clock

Lenovo představilo chytré hodiny Smart Clock
2019-01-12T15:14:53+02:00
• 12. 1. 2019

Společnost Amazon se v loňském roce pyšnila produktem pod názvem Echo Spot, což byl největší reproduktor nabízející hlasového asistenta Google Assistant. Konkurenční výrobce Lenovo si však pro nás připravil o něco zajímavější variantu – Smart Clock.

Smart Clock aneb produkt nabitý chytrostí

Jak již název napovídá, jedná se o chytré hodiny. Smart Clock je vybaven velmi malým 4palcovým displejem. V tomto případě Lenovo použilo zobrazovací technologii v podobě IPS. Kromě toho disponuje 6W reproduktorem. 

Celý přístroj je pak obalen šedou tkaninou, kterou použil i například Google u svých chytrých reproduktorů. Lenovo uvedlo, že její nový produkt Smart Clock disponuje i vlastním softwarovým řešením postaveným na platformě Android Things. Je dobré poznamenat, že se jedná již o třetí produkt, který je na této platformě postaven. Doposud byla platforma Android Things použita pro Chromecast a Google Home Hub. Nicméně, zpět k produktu samotnému.

Na zadní straně Smart Clock se nachází tlačítko pro vypnutí mikrofonu, zatímco vedle něj port USB typu A (nabíjecí konektor). Mimo jiné si můžete hodiny vylepšit několika dostupnými ciferníky. Lenovo Smart Clock by se měl začít prodávat na jaře letošního roku, a to za doporučenou maloobchodní cenu 1 759 Kč bez DPH.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim