reklama

Samsung svůj skládací telefon odhalí již 20. února

Samsung svůj skládací telefon odhalí již 20. února
2019-01-16T07:44:11+01:00
• 16. 1. 2019

Letos se máme skutečně na co těšit. V loňském roce totiž jihokorejská společnost Samsung představila svůj první prototyp skládacího displeje. Během představení také prohlásila, že již začátkem roku 2019 bude k dispozici finální verze, která ihned poputuje mezi širokou veřejnost. 

Můžeme tedy s chladnou hlavou prohlásit, že letošní rok bude přelomový pro mobilní telefony – pokud se ze strany výrobců neobjeví žádné problémy související s použitými technologiemi. Samsung tak má jedinečnou možnost otevřít dveře novému segmentu trhu. 

Samsung vyhlíží 20. únor

Finální podoba skládacího telefonu od jihokorejské společnosti bude představena již 20. února, samotná společnost o této skutečnosti informovala prostřednictvím reklamních ploch. Technologický gigant již nyní postavil v historickém centru Paříže dva velké billboardy. 

Zajímavé je, že na billboardech stojí pouze velké korejské znaky, které ve volném překladu říkají „Budoucnost se rozvine“ a „20. února“. První billboard jednoznačně poukazuje na představení skládacího telefonu, přičemž druhý tlačí důraz na datum konference.

Mnoho informací o skládacím telefonu nevíme, neboť koncem loňského roku byl představen pouze prototyp. Samsung tím pouze světu vzkázal, že výrobní technologii skutečně má. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim