reklama

Zhimei – nová značka od Oppo

Zhimei – nová značka od Oppo
2019-01-21T07:39:00+01:00
• 21. 1. 2019

Společnost Oppo vydala oficiální prohlášení k založení zbrusu nové značky, která sice má fungovat jako samostatná divize, ale stále bude patřit pod křídla čínského výrobce. Firma si za celou dobu působení na mobilním trhu vybudovala poměrně silné jméno, což také dokazuje aktuálně pátá pozice v celosvětovém měřítku. Proto teď spojí velký potencionál s technologiemi budoucnosti a určitá zařízení dorazí pod značkou Zhimei.

Po stopách Xiaomi

Velkou inspirací se mohlo stát konkurenční Xiaomi, které pod různými značkami na trh dlouhodobě dodává zařízení všeho druhu. Za zmínku určitě stojí například rýžovary, čističky vzduchu, akční kamery, koloběžky, přenosné počítače, televizory nebo projektory. Oppo přímo plánuje zvýšení investic do výzkumu a vývoje, aby byla urychlena integrace nových technologií do hardwaru a softwaru.

V budoucnu tedy můžeme očekávat i výrobky typu IoT, zaměřené na umělou inteligenci či zdravotnictví. Následující měsíce nejprve přinesou chytrá sluchátka, fitness náramky, chytré hodinky a zařízení podporující 5G síť. Generální ředitel Oppo, Chen Mingyong do hlavního křesla jmenoval Liu Bo, který se dříve z vedoucí pozice staral o zadávání veřejných zakázek a třeba zastával i pozici viceprezidenta v Oppo.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim