reklama

Další chytré hodinky NO.1 S10

Další chytré hodinky NO.1 S10
2019-01-12T16:12:17+02:00
• 12. 1. 2019

NO.1 se již pomalu stává známým čínským výrobcem nositelných zařízení a též odolných telefonů. Nově na své již tak veliké portfolium výrobků přidává další hodinky, které nejsou ani hloupé, ani zcela chytré, jsou něco mezi. Jde o NO.1 S10, mají kovové provedení, proprietární systém (64 kB RAM a 512 ROM) a vyměnitelný řemínek.

Klasika za nízkou cenu

NO.1 S10 nabídnou kovové provedení s tradičním ciferníkem. Hodinky mají pásek o průměru 22 mm, což je standardní velikost pásků, koncový uživatel si tak může měnit pásky dle libosti. NO.1 doporučuje v propagačních materiálech kovový řemínek či plastový. V balení je rovnou koženkový. Hodinky mají ze zadní strany přítomen měřič srdečního tepu. Na přední straně je 1,3″ displej s tvrzeným sklem Gorilla Glass 3, na kterém se zobrazují předem nainstalované aplikace a funkce. Uživatel může akorát měnit vzhled ciferníku.

NO. 1 S10 mají certifikaci IP 68, a měly by být tedy odolné proti vodě, můžete si jít třeba s nimi zaplavat. Každopádně  u této značky není jisté, zda je označení certifikování odpovídá realitě. Hodinky nabízí poměrně běžné funkce, jako je budík, upomínka při dlouhém sezení, měřič kroků a kalorií, měřič spánku, měření různých typů sportovních aktivit či stopky. Pokud používáte WeChat, budou se vám zobrazovat notifikace z chatu na hodinkách, podporovaný je i Facebook či Twitter. 350 mAh baterie by měla zaručit až 14denní provoz, při zapnutém Bluetooth 4.2 a měřením sportovních aktivit počítejte s výdrží poloviční. Cena je stanovena na 40 amerických dolarů, v přepočtu necelých 1 000 Kč. Do prodeje se dostaly na začátku roku.

Zdroje: gearbest.com, en.001phone.cn

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim