reklama

iPhone XI (2019) na dalším renderu, se zcela odlišným designem zadní strany

iPhone XI (2019) na dalším renderu, se zcela odlišným designem zadní strany
2019-01-15T20:10:21+02:00
• 15. 1. 2019
2

Nedávno jste si u nás mohli přečíst článek zaměřený na informace kolem nadcházejících iPhonů. Zřejmě ponesou označení iPhone XI nebo iPhone 11, ale na upřesnění si budeme muset počkat. Apple v tomto ohledu není příliš konzistentní, aspoň z pohledu názvů tabletů a jiných zařízení. Původní render znázorňující trojici foťáků na zadní straně ve čtvercovém „ostrůvku“ na levé straně se stále bere jako potenciální designový postup. Nyní se nám ale naskýtá další pohled, na další prototyp.

iPhone XI s jiným designem?

Původní render byl konzervativnější, co se týče změn. Dnešní únik ukazuje trochu jinou designovou změnu. Tým webu CompareRaja získal přístup k jednomu z dalších prototypů, respektive k renderům. Samotný únik podpořil i , který stál za zveřejněním původního renderu. Jak vidíte níže, hlavní změna se má opět odehrát na zadní straně.

Sestava trojice foťáků se má přesunout na středovou část, přičemž budou orientovány horizontálně. Prostřední by měl být obklopen sestavou diod pro přisvícení, přičemž mikrofon by měl být právě pod prostředním foťákem. Kromě toho by měl být výřez v displeji menší a rámečky kolem zobrazovacího panelu tenčí.

Jak jsme se dozvěděli, i tato podoba nadcházejícího iPhonu je nejistá. Máme se totiž dívat na EVT (Engineering Validation Test). Jinak řečeno, jedná se o prototyp a Apple se teprve bude rozhodovat, jakou cestou se ubere. Je docela možné, že finální verze bude vypadat jinak. Apple může pracovat na několika variantách a nám se naskytl pohled jen na rendery dvou z nich.

Větší jistotu, co si Apple vybere, získáme až později, až začnou unikat jednotlivé komponenty nadcházejících novinek. Ostatně každý rok se tak děje a neočekáváme, že by se společnosti podařilo vše uhlídat.

Zdroj: compareraja.in

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

15. 1. 2019, 21:49

Jako by LG z oka vypadl bože kopírky nic víc :D :D

Jan Pakosta

15. 1. 2019, 23:11

Možná tak LG G6, ten to má ale jinak. Navíc to je neoficiální render a velmi spekulativní

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat