reklama

Český YouTube Rewind aneb co jsme sledovali a poslouchali

Český YouTube Rewind aneb co jsme sledovali a poslouchali
2018-12-06T13:03:39+02:00
• 6. 12. 2018

Youtube každý rok vydává YouTube Rewind, což je v podstatě seznam nejsledovanějších videí. Již zanedlouho se dočkáme krátkého videa, kde účinkují nejslavnější youtubeři z celého světa. Ostatně již nyní je k dispozici upoutávka na chystaný sestřih.

S blížícím se koncem roku vyhlašuje videoportál YouTube již tradičně žebříček nejsledovanějších videí za poslední rok pod názvem YouTube Rewind. Ten český letos ovládli místní tvůrci symbolicky v čele s dnes už bývalým youtuberem Jirkou Králem. Jeden z nejsledovanějších českých YouTube tvůrců a průkopníků této platformy zaujal publikum poměrně neobvyklým formátem a sice hodinovým dokumentem o vlastní cestě k milionu fanoušků. Hudební část žebříčku pak letos patřila mladým českým tvůrcům Míně a Pjayovi, kteří zabodovali se svým klipem k písni Basic Boy. Na YouTube dále rezonoval letošní ročník SuperStar, internetový bavič Kazma, skupina Maroon 5, ale i vítěz loňského ročníku Kovy.

YouTube Rewind v Česku

Kromě celosvětového seznamu nej videí jsme se dočkali i české verze, která je rozdělena na běžný videa a hudební. Nejsledovanějším videem v Česku z oblasti místních tvůrců je dokument od dnes již bývalého youtubera Jirky Krále. Na svém kontě má již přes 2 miliony zhlédnutí.

Seznam nejsledovanějších českých videí

Youtube je ale také o hudebních klipech a právě zde obsadil první místo klip s názvem Mína & Pjay – Basic Boy (Official video).

Do seznamu se dostali i zahraniční tvůrci jako třeba Maroon 5 nebo Rytmus.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim