reklama

Nejnovější Makibes náramky a hodinky nyní za nižší cenu! sponzorovaný článek

Nejnovější Makibes náramky a hodinky nyní za nižší cenu! [sponzorovaný článek]
2018-12-06T13:04:54+02:00
• 6. 12. 2018
2

Společnost Makibes je tu s námi již třetím rokem. Za tu dobu jsme se od tohoto výrobce dočkali několika zajímavých produktů. Zařízení, které společnost Makibes produkuje, jsou výhradně určeny sportovcům – samozřejmě si na své přijdou i běžní smrtelníci.

Hlavním lákadlem společnosti Makibes jsou její chytré hodinky a náramky, které disponují velmi dobrým poměrem cena / výkon. Toho si je samozřejmě vědom také internetový obchod Geekbuying, který se na levné a kvalitní hodinky rozhodl dát ještě větší slevu. 

Makibes náramky a hodinky za pár korun

Vzhledem k velké akci, kterou si Geekbuying připravil, si můžete zakoupit nejnovější modely značky Makibes za velmi nízký peníz. Zakoupit si tak můžete například Makibes M3.

Jedná se o chytrý sportovní náramek, který nabízí malý obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl implementovat certifikaci IP67. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Makibes M3 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 24 hodin při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 80 mAh.

Tento skvělý náramek si nyní můžete zakoupit za 236 Kč, a to ZDE. K dispozici je ale hromada dalších chytrých náramků a hodinek ve slevě – za podobný peníz. Stačí se kliknout ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vlastimil Burian

7. 12. 2018, 9:07

Nemá češtinu

alois navratil

7. 12. 2018, 10:40

klasicka zlodejina ale ze by to tam napsali to ne… pockameaz vas oznacej za lhare a mystifikatora protoze jste rekl pravdu… je mi z toho zle

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat