Vánoční dárky od Vodafonu budou celoroční

Vánoční dárky od Vodafonu budou celoroční
2018-11-15T13:03:06+02:00
• 15. 11. 2018

Mobilní operátoři O2 a T-Mobile již představili své vánoční akce, kde se oba soustřeďují na nižší ceny zařízení. Nyní zde máme nabídku společnosti Vodafone, která je soustředěna na všechny zákazníky, nejen ty nové. Červený operátor nepřekvapil a i tentokrát se bude jednat o služby spojené s internetem.

Vodafone Pass zdarma

Operátor již nějakou dobu nabízí speciální baličky, kdy si můžete například zaplatit neomezené streamování konkrétního obsahu, přičemž se vám neodečítají data z FUP limitu. Minulý rok naděloval omezené balíčky svým zákazníkům a letos je nabídka v podobné duchu.

„Loni jsme dělali radost Social a Video Passem do konce ledna zdarma. Ale zákazníci nás přivedli k myšlence, že by si rádi sami určili, který Pass a kdy ho chtějí využít. A nejlépe po celý rok,“  říká Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.

Dárek v podobě služby Vodafone Pass přichází ve speciální jednodenní edici, což je novinka, jelikož doteď byla k dispozici jen měsíční varianta. Zákazníci si budou moci aktivovat sedm denních Passů libovolného druhu každý měsíc, a to až do 18. listopadu 2019. Tedy v součtu více než osmdesát Passů během celého roku.

Zájemci mohou využít Social Pass, a to například pro sociální sítě Facebook, Instagram, Snapchat nebo Twitter. Další možností je Video Pass, který zahrnuje YouTube, Netflix, Sledování TV a dalších 15 aplikací. Music Pass se hodí třeba pro služby Apple Music či Spotify a podobně poslouží také Chat Pass, který se týká například aplikací WhatsApp a Facebook Messenger. Úplnou novinkou bude Cloud Pass, který Vodafone spustí také od 19. listopadu. Díky němu si každý bez ohledu na množství dat v mobilu může kdykoliv zálohovat dokumenty, fotografie nebo třeba videa v aplikacích Google Drive, Dropbox, OneDrive a Box.

Jak Vodafone zmiňuje, novinkou je Cloud Pass, v rámci kterého lze bez vlivu na datový limit používat Google Drive, Dropbox, OneDrive a Box. Samotné denní Passy jsou určeny pro firemní i nefiremní zákazníky v aplikaci Můj Vodafone. Dárek se netýká jen tarifních zákazníků, využít jej mohou i majitelé předplacených karet.

Další vánoční dárek potěší hlavně všechny smolaře, kteří si rozbijí displej u svého nového telefonu. Vodafone přináší na český trh unikátní nabídku, a to výměnu prasklého displeje zdarma do tří měsíců od koupě telefonu. Nabídka se týká přístrojů pořízených v období od 1. listopadu 2018 do 20. ledna 2019. Kromě toho mohou zákazníci už od začátku listopadu využít slevy na mobilní telefony. Za jednu korunu je na výběr z pěti různých modelů, jde například o Huawei Y5 2018 nebo Vodafone Smart N9.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat