reklama

O2 představilo vánoční nabídku

O2 představilo vánoční nabídku
2018-10-31T14:09:18+02:00
• 31. 10. 2018

Minulý týden se mobilní operátor T-Mobile pochlubil svou vánoční nabídkou, která zahrnovala převážně slevy na nákup zařízení. Nyní zde máme nabídku od O2. Ta je v podobném duchu, přičemž se soustřeďuje na nové zákazníky, ale ani ti stávající nepřijdou zkrátka.

Sleva na zařízení

V první řadě je zde nabídka, když si pořídíte nový tarif s útratou nad 500 Kč měsíčně. Zde si můžete přijít na bonus ve výši až 4000 Kč. Například se tak nabízí Huawei Y5 2018 za pouhou korunu, nebo Galaxy S9 od Samsungu za 17 995 Kč.

“V rámci oblíbeného balíčku O2 Spolu, který kombinuje mobilní tarify s porcí dat, O2 TV a Internet na doma, lze slevy sčítat a získat tak bonus až 20 tisíc korun na nová zařízení,” popisuje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová.

V rámci O2 Extra výhody se ale nabízí sleva pro všechny zákazníky, kteří si tak mohou pořídit mobily značek Samsung a Huawei se slevou až 3000 Kč.

“Slevu na nový mobil získají všichni naši zákazníci bez ohledu na to, jakou službu od O2 využívají – zda mobilní tarif, předplacenou kartu, Internet na doma nebo O2 TV. Všem zákazníkům totiž nabídneme v rámci věrnostního programu O2 Extra výhody slevu až tři tisíce korun jen za to, že jsou s námi,” dodává Silvia Cieslarová.

Majitelé předplacených karet mohou využít v rámci O2 Extra dvě nové výhody za dobití karty. Dostanou kromě slevy na telefon také 5 GB dat k prvnímu dobití v případě, že data dosud nevyužívali. Pokud data už používají, dostanou 50% slevu na vyšší datový balíček.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim