reklama

Sony pohřbívá Xperia Themes na modelu XZ3

Sony pohřbívá Xperia Themes na modelu XZ3
2018-11-01T14:34:56+01:00
• 1. 11. 2018
2

Společnost Sony tu s námi již nějaký ten pátek je. Jedná se o celosvětově uznávaného výrobce, a to hlavně díky televizím či konzolím PlayStation. Takřka v každém segmentu se tomuto gigantu daří, bohužel to se nedá říci o mobilním trhu. 

Ať už jde o chytrý tah či extrémně nešťastné řešení, společnost Sony se rozhodla snížit rozsah zásahu do operačního systému Android. Všichni moc dobře víme, že právě Sony přináší určitý kompromis, tedy alespoň co se softwaru týká. Nabízí totiž jen lehce upravený Android, čímž si naše srdce vždy získal. 

Dejte sbohem Xperia Themes

Sony se však chystá úpravy systému ještě o něco více minimalizovat. Tímto krokem tak definitivně pohřbívá Xperia Themes na zařízeních Xperia XZ3, a to kvůli nezájmu uživatelů. O této skutečnosti dokonce Sony informovalo na svých webových stránkách.

Sony ve své tiskové zprávě prohlásilo, že „uživatelé stále mohou stahovat tapety z Obchodu Play. Majitelé modelu XZ3 se ale mohou setkat s motivy, které nebudou podporovat všechny animace a design“. Vzhledem k tomu, že Xperia Themes končí na současné vlajkové lodi společnosti Sony, je více než pravděpodobné, že tento osud potká i ostatní modely. 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Inuška Faltus

3. 11. 2018, 14:38

To co je právě Xperia dají pryč? Já Theme miluji… používám a vždy potěší.

nechápu, Sony ubírá ze svých telefonů to co mají lidé rádi..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim