reklama

LG G8 zřejmě nabídne „sporákový“ design, poukazují na to podané patenty

LG G8 zřejmě nabídne „sporákový“ design, poukazují na to podané patenty
2018-11-02T21:58:52+01:00
• 1. 11. 2018
3

LG se nám letos pochlubilo s modelem V40 ThinQ. Jedná se o současnou vlajkovou loď tohoto technologického giganta. Bohužel pro něj se mu na poli chytrých telefonů příliš nedaří, tudíž se zaměří hlavně na střední třídu. Ovšem i tak bychom se v blízké budoucnosti mohli dočkat lepších a pokročilejších smartphonů. 

LG G8 by mohlo pokračovat v současném trendu

Tři fotoaparáty na zadní straně jsou samozřejmě zajímavé, hlavně z pohledu marketingu. Další model společnosti LG, pravděpodobně G8, byl zřejmě nyní zachycen v jednom z podaných patentů. Dle všeho nabídne „sporákový“ design fotoaparátů, tak jako třeba Huawei Mate 20 Pro, byť v tomto případě se jedná o rozložení tří foťáků a přisvětlovací diody.

Umístění zadní foťáků do kompaktnějšího tvaru si vyžádalo maticový design. Huawei má sice první takový kousek, ale prvním výrobcem, který by mohl nabídnout rovnou čtyři foťáky v tomto rozložení, bude zřejmě LG.

Díky Úřadu Spojených států pro patenty a ochranné známky (USPTO) můžeme do patentových dokumentů nahlédnout. Tyto patenty byly podané 23. října 2018. Tři fotoaparáty na zadní straně zařízení jsou v současné době trendem a pokračovat zřejmě bude i během příštího roku. 

Jak si však LG představuje použití čtyř fotoaparátů, si můžete všimnout na snímcích výše. Podle patentu existují hned tři modely: model A, model B a model C. Bohužel více toho nevíme. Jedinou viditelnou součástkou je zadní čtečka otisků prstů, fotoaparát a přisvětlovací LED dioda. Model B pak nabízí konstrukci s více zaoblenými rohy, zatímco model C štíhlejší rámečky kolem displeje.

Zdroj: androidcommunity.com

 

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Huawei má přeci vzadu kamery 3 + led přisvícení, žádné 4 kamery jak píšete…

Přemysl Vaculík

VIP 2. 11. 2018, 21:56

Mysleli jsme celkové rozložení. Upřesnili jsme text.

Martin Jeřábek

1. 11. 2018, 13:47

LG X CAM měl ten design co okopiroval Huawei jako vždy: https://www.gsmarena.com/lg_x_cam-pictures-7977.php

A koncept https://www.concept-phones.com/lg/lg-v30-slider/

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim