reklama

Zprávy Google nově s tmavým vzhledem

Zprávy Google nově s tmavým vzhledem
2018-10-05T18:35:31+01:00
• 5. 10. 2018

Možná si pamatujete dobu, kdy Google odstranil tmavý vzhled Androidu, vše přebarvil na bílo a následně se zvedla vlna odporu. Následovaly mnohé žádosti, aby dal k dispozici aspoň v Androidu možnost přepnutí do tmavého vzhledu. Nejenže vyslyšel aspoň tuto prosbu, ale dokonce nyní přebarvuje další aplikace. Tentokrát jsme se dočkali u aplikace Zprávy Google.

Zprávy Google a chytrý tmavý režim

U mnohých aplikací máte k dispozici možnost přepnutí do tmavého vzhledu, případně se nabízí jiné barevně varianty. Google jde na to trochu jinak a kromě jedné možnosti rovnou nabízí několik. V nastavení aplikace Zprávy Google si můžete nechat přepínat vzhled například v momentu, kdy dochází energie ve smartphonu.

Dále se nabízí možnost automatického přepnutí, kde se hlídá buď čas nebo je zařízení přepnuto do režimu spořič baterie. Jedná se tak o zajímavou volbu, zejména pak v noci. Při otevření aplikace tedy nebudete oslněni. Nejvíce tuto novinku využijí majitelé smartphonů s OLED displeji, kde tmavá barva nespotřebovává tolik energie jako bílá.

V tuto chvíli byste měli mít aktualizaci aplikace Google Zprávy k dispozici. Případně si můžete stíhnout instalační APK balíček.

logo-app Google News Google Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim