Prohlížeč Seznam.cz přináší hned několik zajímavých novinek

Prohlížeč Seznam.cz přináší hned několik zajímavých novinek
2018-10-18T06:44:42+02:00
• 18. 10. 2018

Česká společnost Seznam.cz již nějaký ten pátek nabízí webový prohlížeč Seznam.cz. Když byl tento prohlížeč vůbec poprvé představen, našlo se mnoho uživatelů, kteří byli vůči novince spíše kritičtí. Jak šel ale čas, společnost Seznam.cz jej velmi dobře odladila, ovšem k dokonalosti ji ještě kus práce čeká.

Seznam.cz je opět o něco blíže k dokonalosti

O něco blíže k dokonalosti je nyní díky podzimní aktualizaci, která přinesla hned celou řadu nových vychytávek jak v desktopové, tak i v mobilní a tabletové verzi. Tak například, novinka v podobě funkce synchronizace panelů umožní lidem při přechodu na druhé zařízení pohodlně pokračovat v práci tam, kde na tom prvním přestali.

K dispozici je mimo jiné také celostránkový překladač, jenž zvládne už celkem pět světových jazyků. Skvělou zprávou je, že přepracování se dočkal také panel s rychlou volbou a způsob upozorňování na nové doručené e-maily.

Seznam.cz a jeho hlavní novinky

  • Mezi uživateli oblíbená funkce překladač je nyní dostupná napříč všemi platformami už v pěti cizích jazycích. Lidé si mohou nechat přeložit webové stránky po angličtině a němčině také z francouzštiny, španělštiny a ruštiny. Samozřejmostí je pak rozšíření nabídky o výše zmíněné jazyky také pro překlad jednotlivých slov nebo částí textu. Stačí označit slovo, celou větu nebo odstavec a pravým kliknutím překladač spustit.
  • Pro operační systém Windows 10 je k dispozici vylepšená funkce upozornění na nový e-mail. Notifikace na příchozí zprávu se nově zobrazuje v systémovém Centru akcí, přes které se uživatel dostane rovnou ke čtení zprávy. Úplnou novinkou, která pro Windows navíc zatím není příliš rozšířená, je pak tzv. notifikační badge, tedy červená tečka podobná těm, které vídáme na ikonách mobilních aplikací. Ta se po doručení zprávy objeví přímo na ikoně „S“ na ploše počítače, takže se uživatel o novém e-mailu dozví hned, jakmile počítač zapne.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat