reklama

Rootless Launcher oficiálně v Obchodě Play

Rootless Launcher oficiálně v Obchodě Play
2018-09-12T07:44:31+01:00
• 12. 9. 2018

V lednu tohoto roku jsme vás informovali o novĂ©m launcheru pro Android, kterĂ˝ dává kaĹľdĂ©mu příleĹľitost napodobit prostĹ™edĂ­ ve svĂ©m smartphonu ve stylu Pixel mobilĹŻ. TaktĂ©Ĺľ tomu odpovĂ­dal i název, v kterĂ©m bylo i jednoduše sdÄ›leno, Ĺľe nepotĹ™ebujete root svĂ©ho zařízenĂ­ – Rootless Pixel Launcher. Nedávno se launcher dokonce objevil i v ObchodÄ› Play.

Rootless Launcher

V ObchodÄ› Play se ale dlouho neohřál, jelikoĹľ sama aplikace porušovala podmĂ­nky pro vĂ˝vojáře. Launcher totiĹľ vybĂ­zel k instalaci další aplikace mimo Obchod Play, coĹľ nenĂ­ dovoleno. BohuĹľel se jednalo Rootless Pixel Bridge, dĂ­ky kterĂ©mu mĹŻĹľe Rootless Launcher nabĂ­dnout Google Feed – nabĂ­dka zpráv a informacĂ­ na levĂ© stranÄ› v launcheru.

Vývojáři problém vytvořili šalamounsky. Odstranili možnost stažení a instalace přímo z aplikace. Avšak bez Google Feed se jedná jen o další z mnoha launcherů. Pakliže se ale podíváte do popisu aplikace v Obchodě Play, najdete tam odkaz na oficiální stránku, která obsahuje návod, jak si nainstalovat Rootless Pixel Bridge. Ani v tomto případě není zapotřebí root, takže po nainstalování dodatečné aplikace, budete mít na své ploše velmi podobné prostředí, jaké najdete na smartphonech Pixel.

Kromě toho ale Rootless Launcher nabízí v nastavení několik zajímavých možností, které se například týkají vzhledu nebo ikon. Samozřejmě nemůžeme tuto aplikaci srovnávat například s Nova Launcherem, který je prošpikovaný nejrůznějším nastavením.

logo-app Rootless Launcher Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim