reklama

Rootless Pixel Launcher – launcher z Pixelů bez rootu

Rootless Pixel Launcher – launcher z Pixelů bez rootu
2018-01-27T14:33:17+01:00
• 27. 1. 2018
1

V Obchodě Play najdete spoustu launcherů pro Androidy, ale ne všechny jsou dostupné pro každého. Pakliže se vám líbí jednoduchost těch přímo od Googlu, museli jste si zakoupit přímo smartphone Pixel nebo zamířit do vod rootování, pakliže byste chtěli mít všechny funkce. Nyní ale vychází třetí verze Rootless Pixel Launcher se vším všudy.

Bohužel Rootless Pixel Launcher není k dispozici v Obchodě Play, je ke stažení na stránkách GitHubu. Vychází z verze pro AOSP 8.1 a obsahuje vše, co se vyskytuje v originálním Pixel launcheru (i se tak jmenuje, když jej nainstalujete na zařízení).

K dispozici je jednoduché gesto kdekoliv na hlavní obrazovce pro vyvolání menu s aplikacemi. V horní části obrazovky je widget zobrazující čas, počasí a události. Podporuje i notifikační tečky u aplikací, díky kterým vidíte, jestli aplikace má nějaké upozornění. Bonusem navíc je Google Feed na levé straně od hlavní plochy. To vše je k dispozici bez rootu.

Rootless Pixel Launcher nebude aspirovat na nejpropracovanější aplikaci svého druhu, ale přináší jednoduchost a čistotu z Pixel smartphonů.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Je výborný….díky moc.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim