Smartisan brzy odhalí model Nut Pro 2S

Smartisan brzy odhalí model Nut Pro 2S
2018-08-08T14:00:45+02:00
• 8. 8. 2018

Odmlka netrvala ani jeden celý rok a na cestě již je nástupce modelu Nut Pro 2 od společnosti Smartisan, který byl oficiálně oznámen teprve začátkem prosince loňského roku. Mobilní novinka neponese název Nut Pro 3, jak by se dalo původně očekávat, ale čínský výrobce pojmenuje zástupce Nut Pro 2S. Ačkoliv neznáme přesnou podobu zařízení, tak uniklé fotografie znázorňují prodejní balení s malou hrstkou specifikací.

Smartisan R1 je první mobil s 1TB úložištěm

Jen vylepšený hardware

Oproti svému předchůdci model projde minimem změn, které jej budou stále zařazovat do vyšších pater střední třídy. Zveřejněný snímek odhaluje osmijádrový procesor Snapdragon 710 od Qualcommu spjatý s grafickým čipem Adreno 616. Touto čipovou sadou se může už pochlubit model Mi 8 SE od Xiaomi nebo Vivo NEX A. Každopádně přední panel doplní 16megapixelová kamerka na oblíbené selfie fotografie.

Zadní část ponese dva senzory fotoaparátu ve složení 12 + 5 megapixelů. Ještě dřívější spekulace hovoří o rychlém 18W nabíjení. Posledním dílkem do skládačky je vlastní rozhraní Smartisan OS v neznámé verzi postavený na systému Android. Další výbava zůstává pod rouškou tajnosti, i když bychom nemuseli vyloučit kupříkladu displej v populárním poměru stran 18:9, operační paměť RAM s kapacitou 6 GB či interní úložiště o velikosti 256 GB.

Zdroj: news.mydrivers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat