reklama

Oppo chystá model R17 ve variantě Pro

Oppo chystá model R17 ve variantě Pro
2018-08-23T16:40:23+02:00
• 20. 8. 2018

Dlouho očekávaný telefon s označením R17 od společnosti Oppo má konečně za sebou oficiální představení, ale po jeho boku nebyl zatím odhalen jeho dvojník nesoucí přívlastek Pro. Čínský výrobce si pro model R17 Pro připravil speciální samostatnou akci pro celosvětová média, která by měla proběhnout ještě během tohoto týdne. Největším lákadlem nejžhavější novinky bude hlavní fotoaparát v zadní části.

Ve víru rozšířené reality

Zařízení převezme designové zpracování z nejnovějšího modelu R17 a dále součástí hardwarové výbavy bude 6,4palcový AMOLED displej s rozlišením 2 280 x 1 080 pixelů. Pod ním poběží osmijádrový procesor Snapdragon 710 od Qualcommu nebo operační paměť RAM o velikosti 8 GB. Zveřejněná videoreklama kromě elegantního výřezu vpředu odhaluje také trojici senzorů fotoaparátu vzadu, které mají mít blízko k rozšířené realitě.

Třetí snímač nebude plnit funkci standardního teleobjektivu či monochromatického senzoru jako je tomu v případě modelu P20 Pro od čínského Huaweie. Snímač s proměnlivou clonou (f/1.5 až 2.4) doplní trojrozměrná kamerka typu Time of Flight (ToF), kterou uživatelé využijí při rozšířené realitě a mohou ji znát například z Asus ZenFone AR nebo ZenFone Ares. Nakonec už tento týden zjistíme přesné specifikace včetně prodejní ceny.

Zdroj: playfuldroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim