reklama

Niantic odkoupil vývojářské studio Seismic Games

Niantic odkoupil vývojářské studio Seismic Games
2018-07-20T16:59:59+01:00
• 20. 7. 2018

Niantic se poslední dobou rozhodně nenudí. Společnost oznámila odkoupení vývojářského studia Seismic Games. Ti stojí za vývojem her jako Blade Runner: Revelations nebo Marvel Strikeforce. Nejsou to také žádní amatéři, objevují se zde i některá velká jména ze společností jako EA nebo Activision.

Niantic láká na AR

Hlavní prioritou pro Niantic se momentálně zdá být rozšířená realita. Pro někoho se tak možná může zdát zvláštní, že by za tímto účelem odkoupili Seismic Games. Studio se totiž o AR hry moc nezajímalo. Je ale nutné podotknout, že podobnou zkušenost má studio s jejich hrou Blade runner: Relevations, jelikož to je hra pro VR.

Niantic na svém blogu uveřejnil zprávu, ve které píše: „Přidání studia Seismic Games do našeho týmy výrazně zrychlí realizaci vize operačního systému, který by spojoval digitální a fyzický svět.“ Co je na tomto oznámení zajímavé, je zmínka onoho operačního systému. Zřejmě se ale bude jednat o jejich Real World Platformu.

„Nemůžeme se dočkat spolupráce s [Niantic] na nových a vzrušujícíh projektech, které jejich hrám dodají potřebnou hloubku,“ napsal na svém blogu Seismic Games. Před plným přechodem k Nianticu studio dokončí všechny své současně rozdělané projekty.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim