reklama

Aplikace Apple Support se dočkala českého rozhraní a dalších novinek

Aplikace Apple Support se dočkala českého rozhraní a dalších novinek
2018-06-15T18:05:26+01:00
• 15. 6. 2018

Společnost Apple před několika hodinami aktualizovala svou aplikaci Apple Support, a to pro mobilní operační systém iOS. Instalační balíček nese označení 2.3 a přináší rozšíření regionů a další novinky. 

Apple Support přináší české rozhraní

Apple prohlásil, že aplikace Apple Support pro iOS je nyní dostupná ve více než 20 nových zemích a regionech. Zatímco společnost neuvedla přesné země a oblasti, ve kterých je nově aplikace k dispozici, poznamenává, že v novém instalačním balíčku jsou implementovány další jazyky. Mezi tyto jazyky patří čeština, dánština, finština, maďarština, indonéština, norština, polština, portugalština a ruština.

V praxi to znamená, že již nyní můžete zvolit jazyk, který vám vyhovuje nejvíce. Jazyk, který zvolíte, bude implementován v rámci celé aplikace, a to bez ohledu na to, v jaké zemi se nacházíte.

Aktualizace samozřejmě také přinesla mnoho oprav chyb, včetně zlepšení výkonu a celkové stability. Společnost Apple aplikaci Apple Support vůbec poprvé představila zhruba před dvěma lety, tedy v roce 2016. Za tu dobu vývojáři implementovali desítky jazyků a přinesli nové funkce.

Pomocí této aplikace si uživatelé mohou naplánovat schůzky, komunikovat s pracovníky podpory a další. Dále je možné položit otázku, na kterou vám v blízké době odpoví jeden z pracovníků společnosti Apple. Mimo schůzky lze samozřejmě také zavolat přímo na podporu, díky čemuž ihned dostanete zpětnou vazbu. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim