reklama

Aplikace Apple Support se dočkala českého rozhraní a dalších novinek

Aplikace Apple Support se dočkala českého rozhraní a dalších novinek
2018-06-15T18:05:26+01:00
• 15. 6. 2018

Společnost Apple před několika hodinami aktualizovala svou aplikaci Apple Support, a to pro mobilní operační systém iOS. Instalační balíček nese označení 2.3 a přináší rozšíření regionů a další novinky. 

Apple Support přináší české rozhraní

Apple prohlásil, že aplikace Apple Support pro iOS je nyní dostupná ve více než 20 nových zemích a regionech. Zatímco společnost neuvedla přesné země a oblasti, ve kterých je nově aplikace k dispozici, poznamenává, že v novém instalačním balíčku jsou implementovány další jazyky. Mezi tyto jazyky patří čeština, dánština, finština, maďarština, indonéština, norština, polština, portugalština a ruština.

V praxi to znamená, že již nyní můžete zvolit jazyk, který vám vyhovuje nejvíce. Jazyk, který zvolíte, bude implementován v rámci celé aplikace, a to bez ohledu na to, v jaké zemi se nacházíte.

Aktualizace samozřejmě také přinesla mnoho oprav chyb, včetně zlepšení výkonu a celkové stability. Společnost Apple aplikaci Apple Support vůbec poprvé představila zhruba před dvěma lety, tedy v roce 2016. Za tu dobu vývojáři implementovali desítky jazyků a přinesli nové funkce.

Pomocí této aplikace si uživatelé mohou naplánovat schůzky, komunikovat s pracovníky podpory a další. Dále je možné položit otázku, na kterou vám v blízké době odpoví jeden z pracovníků společnosti Apple. Mimo schůzky lze samozřejmě také zavolat přímo na podporu, díky čemuž ihned dostanete zpětnou vazbu. 

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat