reklama

Firma Mobvoi vybrala u┼ż 1,8 milionu dolar┼» na sluch├ítka TicPods Free aktualizov├íno

Firma Mobvoi vybrala u┼ż 1,8 milionu dolar┼» na sluch├ítka TicPods Free [aktualizov├íno]
2018-05-19T16:30:22+02:00
ÔÇó 19. 5. 2018
1

Aktualizováno 19. 5.

P┼Öed m─Ťs├şcem do┼ílo na spu┼ít─Ťn├ş nov├ę kampan─Ť spole─Źnosti Mobvoi. Tentokr├ít l├íkala na bezdr├ítov├í sluch├ítka, kter├í sice v n─Ťkter├Żch ohledech nab├şz├ş slab┼í├ş specifikace ne┼ż konkurence, ale je to nahrazeno ni┼ż┼í├ş po┼Öizovac├ş cenou.

Do konce kampan─Ť zb├Żv├í m─Ťs├şc a u┼ż nyn├ş se poda┼Öilo vybrat p┼Öes 1,8 milion┼» dolar┼» od 14 759 lid├ş. Z┼Öejm─Ť se tato kampa┼ł za┼Öad├ş na druh├ę m├şsto ohledn─Ť v┼íech, kter├ę spole─Źnost kdy po┼Ö├ídala. Nap┼Ö├şklad minul├Ż rok se poda┼Öilo vybrat p┼Öes 3 milionu dolar┼» na hodinky Ticwatch S&E a roce 2016 bylo vybr├íno p┼Öes 2 miliony dolar┼» na hodinky┬áTicwatch 2.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 17. 4.

Spole─Źnost Mobvoi na sebe upozornila, kdy┼ż p┼Öedstavila hodinky┬áTicwatch E/S (recenze). Za relativn─Ť n├şzkou cenu tak z├íkazn├şk z├şsk├í hodinky se syst├ęmem Android Wear/Wear OS od Googlu. Nyn├ş firma spou┼ít├ş novou crowdfundingovou kampa┼ł, v r├ímci kter├ę chce upozornit a nal├íkat na dal┼í├ş produkt – TicPods Free.

TicPods Free

Ve sv├ę podstat─Ť se jedn├í o bezdr├ítov├í sluch├ítka po vzoru Apple AirPods. Mobvoi uv├íd├ş mezi hlavn├şmi p┼Öednostmi nap┼Ö├şklad dotykov├ę ovl├íd├ín├ş skrze prav├ę sluch├ítka, p┼Öi─Źem┼ż lze aktivovat i chytr├ęho asistenta. D├íle nab├şz├ş automatickou detekci, kdy┼ż si je vlo┼ż├şte do u┼í├ş.

Samoz┼Öejm─Ť nab├şzej├ş mo┼żnost vyu┼żit├ş jako hands-free, p┼Öi─Źem┼ż mikrofon je k dispozici u obou sluch├ítek. Mezi pokro─Źilej┼í├şmi funkcemi lze nal├ęzt nap┼Ö├şklad odstran─Ťn├ş a izolaci ┼íumu nebo vod─Ťodolnost v r├ímci certifikace IP5x.

Samotn├í baterie m├í vydr┼żet a┼ż 18 hodin p┼Öehr├ív├ín├ş hudby, ale jedn├í se o kombinovan├Ż ├║daj. Sluch├ítka vydr┼ż├ş 4 hodiny a dod├ívan├í krabi─Źka poskytuje dal┼í├şch 14 hodin. Nab├şjen├ş je zde ale rychl├ę – v├Żrobce uv├íd├ş, ┼że po 15 minut├ích nab├şjen├ş z krabi─Źky poskytnou 85 minut p┼Öehr├ív├ín├ş hudby.

Samotn├í cena byla nastavena pro nejrychlej┼í├ş z├íjemce na 59 dolar┼» bez po┼ítovn├ęho, p┼Öi─Źem┼ż b─Ť┼żn├í cena bude 129 dolar┼». A─Źkoliv kampa┼ł odstartovala v 19:00 (17. dubna 2018) a spole─Źnost po┼żadovala minim├íln─Ť 50 000 dolar┼», aby byla kampa┼ł pova┼żov├ína za ├║sp─Ť┼ínou, tak ji┼ż 15 minut od zah├íjen├ş se poda┼Öilo vybrat 99 161 dolar┼».

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Petr Hošek

17. 4. 2018, 20:31
Android aplikace

No tak si rad┼íi nech├ím Samsung gear iconx…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim