reklama

Microsoft Edge brzy dorazí také na iPady

Microsoft Edge brzy dorazí také na iPady
2018-02-02T17:14:52+01:00
• 2. 2. 2018
4

Americká společnost Microsoft se před nějakým časem pochlubila se svou zbrusu novou aplikací Edge. Jedná se samozřejmě o webový prohlížeč, který byl vůbec poprvé spatřen na operačním systému Windows. Microsoft se však rozhodl svůj prohlížeč rozšířit také na konkurenční platformy – Android a iOS. Uživatelé iPadu si však na novinku museli počkat, neboť aplikace nebyla dostupná. To by se však již brzy mělo změnit.

Microsoft Edge již brzy na iPadech

Podle dostupných informací se zdá, že velmi brzy se aplikace Edge dostane také na iPady, což mimo jiné potvrdil manažer projektu Sean Lyndersay, a to prostřednictvím svého twitterového účtu. Aplikace bude nejprve předvedena prostřednictvím TestFlight společnosti Microsoft a později by se měla rozšířit mezi širokou veřejnost.

Již v říjnu loňského roku začala redmondská společnost svou aplikaci Edge testovat pro Android a iOS. Současně tyto verze zveřejnila o dva měsíce později, ovšem bez podpory poměru stran vlajkového modelu iPhone X.

Ačkoliv prozatím neznáme oficiální datum uvedení aplikace pro iPady, je dobré vědět, že se vůbec podobný krok v blízké budoucnosti čeká. Ve finále by to mohlo znamenat, že majitelé iPadu si budou moci novou aplikaci Edge vyzkoušet v ne příliš vzdálené budoucnosti. Samozřejmě, jakmile získáme více informací, budeme vás o tom informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

MartinVavra

2. 2. 2018, 20:23

Tak to bude megapecka!
Uz vidim ten hromadny exodus ze Safari na Edge!

Přemysl Vaculík

VIP 2. 2. 2018, 20:32

Tak Edge si nese znamení ďábla (IE), ale už to není tak moc hrozné.

Martin Soukup

2. 2. 2018, 18:18
Android aplikace

Proč by někdo dobrovolně používal Edge

Přemysl Vaculík

VIP 2. 2. 2018, 20:31

Dříve bych se divil, ale s novou synchronizací to už dává smysl. Navíc Edge už není IE. Jako neobhajuji, sám jsem Chrome pozitiv, ale neodsuzuji :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim