reklama

Aplikace Dotekománie přichází na iOS!

Aplikace Dotekománie přichází na iOS!
2018-02-01T17:59:24+01:00
• 1. 2. 2018

cof

5

Aplikaci pro operační systém Android vám nabízíme již několik let a mezitím prošla i mnoha proměnami. Dlouho jsme vám slibovali i verzi pro majitele iPhonů. Dnes je den D, představujeme vám aplikaci Dotekomanie pro iOS. Dlouho jsme pracovali na této novince, která náš online magazín posouvá na další úroveň. Zároveň se jedná o první aplikaci pro systém iOS, která je výhradně zaměřená na fanoušky smartphopnů a všeho kolem nich.

Co aplikace umí?

Aplikace Dotekománie pro iOS přímo vychází z Android verze. Po prvním otevření vás uvítá krátký tutoriál, který vám představí hlavní funkce. Poté se již objevíte na hlavní stránce aplikace s názvem stream. Zde vidíte nejaktuálnější články a hned pod nimi tři poslední recenze. Pokud máte aktivní naše předplatné, uvidíte zde také plánované články s předběžným přístupem.

  

Přihlásit se můžete po kliknutí na ikonku uživatele v pravém horním rohu. V této sekci poté můžete zakoupit i naše předplatné. Díky němu získáte nejen předběžný přístup ke článkům, ale také aplikaci a web bez reklam a možnost stahovat články pro pozdější offline čtení. Zároveň tím také podpoříte naši tvorbu.

Dobrovolné předplatné činí 29 Kč za měsíc nebo 249 Kč za rok (dva měsíce zdarma).

Nalevo od streamu se nachází sekce kategorie. Zde si můžete zobrazit jen témata, co vás zajímají a také zde naleznete stažené články. Ty si můžete uložit tlačítkem „Uložit“, které se nachází pod každým článkem.

  

Na každý nový článek pak můžete dostávat notifikace. Samozřejmostí je pak možnost články po přihlášení okomentovat v diskuzi a nebo sdílet na sociálních sítích. V rámci aplikace můžete vyhledávat. Nakonec v nastavení naleznete možnost zakázat vypínání obrazovky při čtení.

logo-app Dotekománie Dotekomanie.cz Zdarma iOS

Dotekománie pro iOS je v základu zdarma, tak neváhejte a běžte naši aplikaci vyzkoušet. Za pozitivní hodnocení v AppStore pak budeme jen rádi.

Pakliže vlastníte i zařízení s Androidem, stáhněte si i pro toto zařízení naši aplikaci.

logo-app Dotekománie.cz Michal Mroček Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Ondřej Láznička

8. 2. 2018, 18:26
Apple aplikace

Konecne jsem se dockal jen bych ocenil kdyby clanky v predbeznem pristupu meli vlastni kategorii a nejspis je tam chybka v placeni ukazuje to 249€

Přemysl Vaculík

VIP 8. 2. 2018, 18:40

Už nyní pracujeme na aktualizaci, která bude řešit i tyto „překlepy“. Vydržte, rozhodně nekončíme. Děkujeme! ;)

Kdo používá aplikaci?
A instantapps? První otevření je v instant, druhé už klasicky v prohlížeči, instant to ani nenabídne.

Přemysl Vaculík

VIP 3. 2. 2018, 12:26

Instatn Apps – Google rozhoduje, komu se zobrazí, to nedokážeme ovlivnit.

O to víc je něco takového nepoužitelného. Když vlastně ani nevím na základě jakého klíče kdy a včem otevřu stránku.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim