reklama

Stations by Spotify – nová aplikace v testování

Stations by Spotify – nová aplikace v testování
2018-01-31T06:43:12+02:00
• 31. 1. 2018

Spotify patří mezi dominantní služby pro poslouchání hudby na všech platformách. V základu se nabízí ve verzi zdarma, kde jsou reklamy. Případně si lze zakoupit měsíční předplatné s kompletním přístup k jakékoliv hudbě a všem funkcím služby. V tomto týdnu se ale objevila druhá aplikace od Spotify, která se jmenuje Stations.

 

Stations by Spotify je velmi jednoduchou aplikací, která by měla být zcela zdarma. Po přihlášení nabízí předvybrané seznamy skladeb a vskutku působí spíše jako rádio. Mezi jednotlivými seznamy/stanicemi se přepíná pomocí posouvání seznamu nahoru nebo dolů. Je zde samozřejmě možnost vybrání si žánru, díky čemuž se přizpůsobí nabízené stanice.

 

Vypadá to, že k dispozici nejsou jakékoliv dodatečné funkce, dokonce ani možnost se vrátit na předchozí skladbu, nebo skočit na další, co se aspoň aplikace týče. Avšak v notifikační liště jsou k dispozici tlačítka pro přeskakování písniček. Pakliže se vám nějaká skladba zalíbí, může si ji skrze „srdíčko“ přidat k oblíbeným a následně si nechat tento seznam přehrát.

Stations by Spotify je nyní v testovacím provozu a jen pro vybrané uživatele. Ostatně počet instalací nepřesáhl ani číslo 100. Spotify k nové aplikaci v podstatě neposkytlo jakékoliv vyjádření. Pouze se nechalo slyšet, že jakmile nastane čas, zveřejní podrobnosti. Aplikace je dostupná jen pro Android, ale pokud testování dopadne dobře, bude zajisté i iOS verze.

logo-app Stations by Spotify Spotify Ltd. Zdarma ANDROID

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko.

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat