reklama

PanzerGlass uvádí na český trh BrandGlass

PanzerGlass uvádí na český trh BrandGlass
2017-11-22T07:45:54+01:00
• 22. 11. 2017

Trh s ochranným příslušenstvím pro mobilní telefony je velmi bohatý na výrobce a produkty. Na internetu nyní najdeme velmi levné ochranné fólie nebo dražší tvrzená skla. Možná i proto přichází PanzerGlass s novinkou na český trh, kterou je BrandGlass.

BrandGlass vychází svými vlastnostmi z běžných tvrzených skel této značky. Nabízí se třeba ochrana proti nárazům a poškrábání. Hlavní novinkou je ale možnost si takové sklo upravit k obrazu svému.

Společnost nabízí možnost umístění loga přímo do skla. Zájemce si třeba může zvolit bílé nebo barevné logo ve spodní části přední strany, ale v nabídce jsou ještě zajímavější řešení. Logo může být umístěno i přímo nad displejem s tím, že je viditelné jen při zhasnuté obrazovce. Případně existuje i možnost zobrazení loga jen za působení UV záření.

Je celkem jasné, že taková novinka na trhu není určena pro běžného zákazníka. PanzerGlass nabízí vlastní logo u BrandGlass pro objednávky nad 300 kusů, proto se hodí hlavně pro firmy. Například si banka může takto vybavit všechny své mobily s tím, že ponesou logo banky.

Snažili jsme se zjistit, kolik by stála jedna série BrandGlass, ale nedostalo se nám odpovědi. Máme k dispozici jen vyjádření, že všechny zakázky se řeší individuálně a záleží na požadavcích.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim