reklama

Apple A11X se poprvé objeví asi v novém iPadu Pro

Apple A11X se poprvé objeví asi v novém iPadu Pro
2017-11-22T12:00:23+01:00
• 22. 11. 2017

Když společnost Apple teprve v září představila novou čipovou sadu A11 Bionic u modelů iPhone X a iPhone 8, tak málokdo z nás očekával, že se v listopadu budeme bavit o jeho očekávaném nástupci. Nejnovější spekulace mluví o novém procesoru A11X Bionic. Podle posledních zpráv se může ukázat již začátkem jara u nové generace tabletu iPad.

Dostáváme se na 7nm výrobní procesy

Spekulanti hovoří o tom, že procesor Apple A11X Bionic jako první dostane iPad Pro chystaný na březnovou konferenci WWDC. Má jít vůbec o první procesor s osmi jádry pod kapotou a vyrobený 7nm procesem u tradičního partnera TSMC z Tchaj-wanu. Současná verze čipu je mimochodem vyrobena starší 10nm technologií. Čipovou sadu asi sestaví konkrétně ze tří výkonných jader Monsoon a pěti úsporných jader Mistral.

Stejného dodavatele mohou zvolit také v případě přespříští generace A12 pro zářijovou událost WWDC, kde pravděpodobně odhalí nové iPhony. Přesnější informace lze vyhlížet někdy během prvního čtvrtletí roku 2018. Do té doby musíme brát v potaz veškeré spekulace od různých zdrojů. Nicméně dnešní zdroj MyDrivers nemá špatnou vizitku ve srovnání se skutečností.

Zdroj: news.mydrivers.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim