reklama

Nokia MD-22 – bezdrátový reproduktor k Nokii 2

Nokia MD-22 – bezdrátový reproduktor k Nokii 2
2017-10-02T10:36:25+02:00
• 1. 10. 2017

V současné době koluje v kuloárech několik spekulací týkající se plánů společnosti HMD do konce tohoto roku. První polovina ještě očekává příchod minimálně tří Android zařízení v podobě Nokia 2, Nokia 7 a Nokia 9, kdežto zbývající část včetně médií ve Finsku hovoří pouze o modelu Nokia 2 a bezdrátovém reproduktoru s označením MD-22, který byl teprve dnes vůbec poprvé zmíněn.

Reproduktor MD-12 pobývá v prodeji od roku 2014, takže jeho nástupce MD-22 dorazí takřka v pravou chvíli. Prozatím sice neznáme jeho žádnou funkci, ale je víceméně jasné, že bude hlavně plnit funkci reproduktoru. K tomu mohou například přidat větší výdrž baterie nebo lepší zvuk. Na prodejní pulty se dostane do konce roku za cenu v rozmezí 30 až 40 euro (tj. cca 780 – 1 040 Kč).

Nokia MD-22 opět v pestrých barvách půjde do prodeje všude tam, kde momentálně HMD oficiálně prodává telefony Nokia, čili ani Česká republika by neměla být vynechána. Nakonec zůstává jen otázkou času a Nokia v rukou finské HMD Global odhalí karty na zbytek roku 2017.

Zdroj: nokiamob.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat