Meizu PRO 7 bude mít dva displeje (běžný + E-Ink)

Meizu PRO 7 bude mít dva displeje (běžný + E-Ink)
2017-06-08T07:20:56+02:00
• 8. 6. 2017
1

Výrobci smartphonů se nyní chtějí co nejvíce lišit, aby jejich mobily nezapadly mezi těmi všemi, které nabízejí podobné parametry a design. Někteří jdou cestou minimalizace rámečků, jiní si pohrávají například s dvěma displeji. Společnost Meizu chystá novinku Pro 7 a podle posledních spekulací a úniků nabídne právě dva displeje.

V tomto případě se společnost neinspirovala u LG. Druhý displej se bude nacházet na zadní straně, ale nebude ji kompletně vyplňovat jako třeba Yotaphone. Dle uniklého renderu bude umístěn menší e-ink (elektronický inkoust – spotřebovává energii jen pro změnu obrazu) displej pod dvojicí foťáků na zadní straně. Bude sloužit zejména pro notifikace a nepočítá se například s funkcí pro čtení elektronických knih.

Jedná se o zajímavé pojetí druhého displeje, přičemž bude mít kladný dopad na spotřebu energie. Samozřejmě je zde otázka, jak bude e-ink panel zakomponován do těla a jestli náhodou neoslabí konstrukci.

Co se týče ostatních specifikací, nebude se jednat o ořezávátko. Máme očekávat 5,2palcový displej s minimálně Full HD rozlišením, 4/6 GB RAM, procesor Helio X30, USB C a baterii o kapacitě 3000 mAh.

Datum uvedení není ještě oficiálně potvrzeno. Budeme si muset nějakou dobu počkat, než se společnost pochlubí s celkem unikátním modelem.

Zdroj: androidheadlines.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Phone s e-ink displejom vzadu by bol fajn ale skor keby bol od laveho okraja ku pravemu. Kludne s vyskou akou je prezentovany na obrazku a moznostou citat clanky a notifikacie. V tedy by daval snimac otlackov prsta na zadnej strane este vacsi vyznam.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat