reklama

Internetová přepravní služba Zaslat.cz představila aplikaci pro Android a iOS

Internetová přepravní služba Zaslat.cz představila aplikaci pro Android a iOS
2017-02-02T07:00:32+02:00
• 2. 2. 2017

OdesĂ­lánĂ­ balĂ­kĹŻ je nÄ›kdy pořádnĂ˝ oříšek, zejmĂ©na pak pro ty, kteří s tĂ­m nemajĂ­ žádnou zkušenost. ÄŚeská sluĹľba Zaslat.cz na to jde uĹľ tĹ™etĂ­m rokem opaÄŤnÄ› – ukáže, Ĺľe i mnohdy nepříjemnĂ˝ proces mĹŻĹľe bĂ˝t rychlĂ˝, bezstarostnĂ˝ a levnĂ˝. V poslednĂ­ch dnech navĂ­c vypustila novou aplikaci pro operaÄŤnĂ­ systĂ©my Android a iOS, která celĂ˝ postup vĂ˝raznÄ› zjednoduší.

Aplikace nabídne totéž, co klasické rozhraní. Bonusem je mobilita

Zaslat.cz je v současnosti jedničkou na poli internetových přepravních společností, ročně totiž vyřídí několik desítek tisíc zásilek. Její hlavní funkcí je doporučit nejlepší speditérské firmy a ceny na základě předem zadaných informací (rozměry balíku, adresa a kontaktní údaje odesílatele, příjemce…). Mimo jiné spolupracuje s největšími tuzemskými kurýrními službami typu DPD, PPL, GLS, Geis a podobně.

SpuštÄ›nĂ­ aplikace je rozhodnÄ› příjemnou novinkou pro všechny dosavadnĂ­ i nastávajĂ­cĂ­ klienty. SouÄŤasnĂ˝mi vĂ˝hodami jsou moĹľnost prĹŻběžnĂ©ho sledovánĂ­ pohybu zásilek pomocĂ­ push-notifikacĂ­ ÄŤi moĹľnost online platby prostĹ™ednictvĂ­m brány GoPay. VĂ˝vojářskĂ˝ tĂ˝m v blĂ­zkĂ© budoucnosti chystá další vylepšenĂ­ – například funkci pro sledovánĂ­ zásilky pomocĂ­ vyfocenĂ©ho čárovĂ©ho kĂłdu a zejmĂ©na monitorovánĂ­ balĂ­kĹŻ všech pĹ™epravnĂ­ch spoleÄŤnostĂ­, i pokud nebyly objednány pĹ™es Zaslat.cz.

„Jsme rádi, že jsme jako první česká přepravní služba mohli uvést mobilní aplikaci, která zákazníkům přináší komfort v podobě okamžitého přístupu k informacím o stavu zásilky, ale také alternativu pro ty, kteří chtějí posílat zboží, aniž by museli čekat na poště nebo sedět doma u počítače. Díky naší spolupráci jsme schopní vždy nabídnout ty nejnižší ceny. U menších exportních zásilek u nás lidé ušetří oproti poště 30 % a více, ale například u 30 kg balíku do Německa je to dokonce 67 %,“ uvedl ředitel Zaslat.cz Miroslav Michalko.

logo-app Zaslat.cz CELKOM Praha, spol. s r.o. Zdarma ANDROID

logo-app Zaslat.cz Developer Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenĹľ odmala tĂ­hne k fotografii, autĹŻm a technologiĂ­m obecnÄ›. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim