reklama

Runtastic v nové verzi přidává integraci Hudby Play

Runtastic v nové verzi přidává integraci Hudby Play
2016-10-10T07:25:20+02:00
• 10. 10. 2016
2

V dnešní době je velmi populární sportovat. Mnoho uživatelů si stále stěžuje, že při cvičení chtějí poslouchat hudbu a zároveň sledovat svůj postup – ať už se bavíme o uběhnutých kilometrech, stráveném času na běžícím pásu, nebo dokonce o spálených kaloriích. K tomu jsou však mnohdy potřeba dvě aplikace, s čímž v poslední verzi aplikace Runtastic zatočila a přináší integraci Hudby Play.

runtastis-google-music

Dle Googlu budou moci uživatelé najít seznamu s názvem jako „Today’s Running Hits“ a všeobecně písničky, které by se při cvičení opravdu měly hodit. To znamená, že mezi doporučenými pravděpodobně nenajdete zdlouhavé a nudné soundtracky ze zamilovaných filmů. Nýbrž opravdu rychlé skladby, s nimiž byste měli dosáhnout co možná nejlepších výsledků.

Jedná se tak o velmi dobré propojení dvou aplikací, s nimiž uživatelé často kooperují. Přeci jen ne každý může dnes využít multi-windows mód z Androidu 7. Menší náhrada je tak velmi vítána a osobně bych si přál aplikací s integrací Spotify. Můžeme tak jen doufat. Nakonec už snad jen lze povzbudit, jelikož Google každému uživateli dá zdarma určité období pro poslouchání všech skladeb.

logo-app adidas Running by Runtastic - Běh a fitness Runtastic Zdarma ANDROID

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Lukáš Guldan

11. 10. 2016, 11:46

ale jen pro nove uzivatele

David Nejeral

10. 10. 2016, 8:31
Android aplikace

Já už s mobilem neběhám. Mám k tomu Sony SW3 s android wear. Alba která chci mi Google play synchronizuje do hodinek. Bohužel runtastic je bez mobilu na hodinkách nepoužitelný. Měli by si vzít příklad z ghosttrackeru který se mi připojí k měřiči tepu, umí ovládat hudbu z Google play, umí GPS z hodinek. Naštěstí si pak z ghosttrackeru měření s runtastic spáruji přes aplikaci sync my track. Integrace s Google play je tedy chválihodná, ale to by měl být dnes už standart.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim