reklama

S Xiaomimobile.cz do Hong Kongu soutěž

S Xiaomimobile.cz do Hong Kongu [soutěž]
2016-10-02T13:58:52+01:00
• 27. 9. 2016

Hong Kong-Boat

3

Xiaomimobile.cz vyhlašuje velkou podzimní soutěž českého internetu o zájezd do největšího Mi Home na světě v Hong Kongu a o 20 dalších skvělých cen. Zúčastněte se, odpovězte na otázku a sbírejte podporu od svých přátel. Cesta do jedné z největších světových metropolí pro vás může začít právě teď!

xiaomi-mi-home-2

Výstavy, workshopy, možnost vyzkoušet si to nejnovější od Xiaomi nebo promluvit si přímo s lidmi, kteří tvoří tým Xiaomi. To vše můžete zažít během plně hrazeného zájezdu s Xiaomimobile.cz do největšího „Mi Home“ společnosti Xiaomi v Hong Kongu. Výherce zájezdu obdrží navíc telefon Xiaomi dle vlastního výběru s kompletním českým LTE.

Soutěžit můžete na stránce xiaomimobile.cz/soutez

Soutěž probíhá do 30. září 2016, tak neotálejte! Kromě první ceny je ve hře ještě populární fitness náramek Mi Band 2, powerbanka s obří kapacitou 20 000 mAh nebo headset na virtuální realitu Xiaomi VR Play. Cenou útěchy je pak praktické programovatelné tlačítko Mi Key.

xiaomi-mi-home-main

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dominik Milaniak

12. 9. 2016, 19:43

Upřímně souhlasím s tím, že je to soutěž o ničem, tedy přesněji o tom, kdo nažene co nejvíc lidí, aby mu klikli na link. Proč neudělat třeba nějakou kreativní soutěž, i když je pravda, že tam by se zas špatně posuzovalo, kdo měl lepší dílo, no nic no, je to složité.

Pavel Mareš

12. 9. 2016, 20:04
Android aplikace

Víte, soutěží bylo dost. A ony by mohly být i nyní. Osobně bych jich pár v rukávu měl. Ale po tom, jaké jsem dostal zprávy a jak se někteří zachovali … upřímně šéfredaktor má sil dost a soutěže budou :) a máte pravdu, takové soutěže jsou obtížné a těžko se hodnotí.

Pavel Moravec

12. 9. 2016, 12:52
Android aplikace

tak o5 soutěž o ničem kdo nemá fb tak nehraje

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim